12 Листопада 2020

Учасники ринку нерухомості вважають, що мобільні системи можуть значно підвищити вартість будівель

За оцінками аналітиків, в усьому світі налічується близько трьох мільярдів користувачів смартфонів, при цьому приблизно 80 відсотків мобільного трафіку виходить або закінчується всередині будівлі.

Ми залежні від наших мобільних телефонів. Це єдина технологія, яку ми завжди носимо з собою. Таким чином, безшовне бездротове покриття всередині будівлі так само важливо, як і наявність води чи електрики в цій будівлі. “Архітектори та власники будівель повинні працювати разом і проектувати стільниковий зв’язок в структуру будівлі, як вони це роблять для інших інженерних мереж “, – сказав Кандас, співзасновник Komu Systems, який раніше був світовим лідером групи CommScope Enterprise Building Solutions. Інтерв’ю виданню In Building Tech.

Попит на стільниковий зв’язок викликаний не тільки поширенням мобільних телефонів, але і різкою зміною сучасних робочих місць з відкритими офісними планами, які дозволяють співробітникам використовувати свої власні пристрої на роботі, і постійно розширюється використанням коворкінг-просторів. Сьогодні орендарі офісів очікують плавного переходу зі смартфона на комп’ютер без ризику втрати викликів і переривання обслуговування і готові платити за це більше.

З огляду на це, дуже важливо, щоб мешканці, відвідувачі і робочі мали доступ до сильного і надійного стільникового покриття, щоб правильно використовувати свої мобільні пристрої. Незважаючи на це, тільки близько двох відсотків комерційних будівель мають спеціальні технології, що забезпечують надійне покриття мобільного зв’язку і пропускну здатність всередині приміщень.

У другій частині нового глобального дослідження, проведеного на замовлення лідера глобальної мережевої інфраструктури CommScope були опитані фахівці, які проектують такі будівлі і керують ними, в тому числі керуючі будинками, керуючі об’єктами, керуючі нерухомістю і архітектори, щоб вивчити ці невикористані можливості для бізнесу і потреби споживачів .

Переваги підключення

Дослідження проведене Coleman Parkes Research показало, що якісне покриття бездротової мережі всередині приміщень може збільшити вартість нерухомості в середньому на 28%, а це означає, що офісна будівля вартістю 2,5 мільйона доларів може коштувати на 700 000 доларів більше з виділеної внутрішнього стільникового системою.

Респонденти також відзначили переваги для орендаря підприємства, включаючи підвищення продуктивності праці (77%), підтримку найму більш талановитих людей (46%) і навіть залучення більшого числа відвідувачів (39%). Дві третини респондентів також оцінили бездротовий зв’язок всередині приміщень як «необхідний» для співробітників.

Проблеми, які потрібно подолати

Забезпечення мобільного покриття для користувачів у великих і більш складних будівлях може зажадати інвестицій в спеціалізовані технології. Однак є явні побоювання з приводу того, хто відповідає за надання цієї інфраструктури і управління нею.

Згідно з опитуванням, дві третини респондентів оцінили бездротовий зв’язок всередині приміщень як «необхідну» для співробітників. Перешкоди на шляху до стільникового зв’язку. Власники будинків визначили три серйозних перешкоди, які заважали їм надати виділені бездротові мережі всередині приміщень. Понад 35% вказали, що вартість системи була основним фактором, в той час як складність технології (19%) і брак кваліфікованих робітників для управління стільниковими мережами (11%) були другорядними чинниками, що перешкоджають їх впровадженню (11%).

 

Д-р Испран Кандасамі (Building Solutions, CommScope): «Наша здатність спілкуватися зі світом незалежно від того, де ми знаходимося, так само важлива, як і будь-яка звична комунальна послуга. Це не повинно бути економічним обговоренням. Ви б відмовилися інвестувати в електропостачання свого будинку, тому що це було занадто дорого або складно зробити? »

»Люди одержимі своїми мобільними телефонами і вважають, що покриття бездротової мережі в приміщенні не менш важливе, ніж доступ до води і електрики».

Кандасамі вважає, що професіонали в галузі будівництва повинні брати на себе більшу відповідальність: «Прийшов час професійним будівельникам вийти вперед і взяти на себе відповідальність за підключення своїх орендарів до мобільних мереж.«

“Хоча є явні побоювання з приводу вартості і складності технології, власники будівель повинні визнати, що ігнорування цього питання може привести до більш дороговартісним роботам в майбутньому. Взаємодія з архітекторами, які керують об’єктами і підприємствами на ранньому етапі в кінцевому підсумку заощадить гроші, а також поліпшить взаємодію з користувачем”.

«Тільки взявши на себе ініціативу, власники будівель зможуть забезпечити такий необхідний зв’язок у своїй власності».


Джерело: CommScope