1 Грудня 2020

Бренди СКС різні потрібні,
бренди СКС різні важливі

Цієї осені ми встановили партнерські відносини ще з двома виробниками СКС

І на поточну дату ми маємо чинні сертифікати про авторизацію інсталяторів структурованих кабельних систем для таких брендів і виробників СКС: Commscope (SYSTIMAX, Netconnect, imVision AIM), Legrand, Panduit, Molex, Corning, Siemon, Huber + Suhner, EasyLan, Premium Line, IvyNET, Digitus.

Що це дає нашому Замовнику?

Чинний сертифікат інсталятора дозволяє отримувати по офіційних каналах виробника продукцію для побудови СКС і дає можливість зареєструвати проект у виробника і надати власнику СКС багаторічну гарантію від виробника.

Ми ввібрали знання, які надали нам виробники СКС. Ми об’єктивно бачимо ніші, на які заточені рішення брендів і які переваги вони надають.

Час універсальних СКС пішло в минуле. Зараз в СКС відточені окремі спеціалізовані рішення для кожної бізнес ніші. І кожен бренд пропонує свої знахідки і родзинки.

Давайте подивимося на значення слова «автомобіль». Ми вже знаємо, що автомобілі давно перестали бути універсальними, у них з’явилася яскраво виражена спеціалізація, наприклад: легковий автомобіль, вантажівка, автобус, тролейбус, гоночний автомобіль, житловий будинок, трактор, підйомний кран, …. І всередині кожної спеціалізації йде новий оберт спеціалізації, наприклад автобус: мікроавтобус, міський, міжміський, міжнародний, туристичний, спецназу, …. А є ще види палива, ціновий діапазон, престижність, …. Велика кількість спеціального призначення вражає – це цілий світ.

Зі структурованими кабельними системами відбувається щось подібне. Приклади ніш застосування СКС: офіс, банківський сектор, конференц-зал, освіта, гіпермаркет, логістика, виробництво, медицина, багатоквартирний житловий будинок, котедж, ЦОД, … Не потрібно ще забувати про кліматичні умови: всередині приміщення, зовні, холод, спека, вологість, середні широти, тропіки, Арктика, Антарктика, … А ще СКС буває не тільки в будівлях, це можуть бути і мобільні об’єкти – річковий транспорт, морський транспорт, підводні човни, авіація і всюди у них свої додаткові вимоги. І також, всередині кожної спеціалізації йде новий оберт спеціалізації, наприклад ЦОДи: мобільні, портативні, стаціонарні, корпоративні, операторів зв’язку, комерційні, гіперскейл, …

Деякі наші нові великі Замовники мають побудовані за два десятки років СКС на наборі обладнання від різних виробників. І тепер стоїть завдання підтримувати цю різноманітність і поступово її «причісувати».

Великі корпорації, нерідко, для уникнення неминучого зростання у себе «вінегрету» виробників і рішень розробляють для себе внутрішні фірмові стандарти, в яких зупиняються на одному бренді СКС і описують основні рішення для типових своїх потреб.

Важливу роль відіграє плановий час експлуатації СКС Замовником. Це його власне приміщення або орендоване? Створюється СКС будівлі або окремого приміщення? Цільове призначення СКС? Оцінка вартості відмови СКС. Вимоги до надійності та резервуванню. При відповіді на ці питання «спливають» конкретні рішення і імена найбільш підходящих брендів для реалізації обраних рішень.