17 Червня 2016

Nexans випустила каталог своїх кабельних рішень для центрів обробки даних

Компанія Nexans випустила новий каталог кабельного обладнання для центрів обробки даних (англійською мовою). В каталозі об’ємом 64 сторінки представлені як оптичні, так і мідні рішення для передачі даних. Крім того, окремими главами представлені претермінірованні рішення для оптики і міді, шафи і системи прокладки оптичного кабелю. На завершення представлені також послуги компанії і варіанти підтримки.

Оптичне рішення Nexans для ЦОД з загальною назвою LANmark-OF ENSPACE, об’єднує рішення для передачі даних з продуктивністю від 10 до 100 Гбіт / с. Це повний набір компонентів, що включає кабель, LC- і MTP-адаптери, патч-панелі, Plug & Play панелі, оптичні збірки і т.д. Nexans пропонує рішення високої щільності і в повній відповідності з міжнародними стандартами.

Слід сказати, що деякі розробки компанії вже самі стали стандартом. У розділі про мідни системи в каталозі багато уваги приділено, наприклад, гнізду GG45, яке було спеціально розроблено для високих частот при передачі даних на швидкості від 10 до 40 Гбіт / с. Автором цього роз’єму стала компанія Alcatel, з якої вийшла Nexans.

Власне, всі рішення для мідної системи Nexans LANmark високих категорій 7А і 8, призначених для роботи за межами 10 Gigabit Ethernet, будуються на базі інтерфейсу з’єднувача GG45. Цей роз’єм був стандартизований в якості інтерфейсу класу F в 2002 році і як інтерфейс класу FA в 2008 році.

У поєднанні з кабелем і патч-кордами LANmark-7A GG45 забезпечує повну підтримку відповідно до стандарту 25 GBASE-T (постановленним в 2016 році). У поєднанні з кабелем LANmark-8 2 ГГц GG45 пропонує підтримку і для 40Gbase-T.

Слід сказати, що LANmark GG45 зворотньо сумісний з інтерфейсом RJ45. Тому в GG45 використовується 12 контактів: 8 контактів для передачі 2000 МГц (GG-режим) і 4 додаткових контакту для забезпечення сумісності з RJ45 (RJ Mode).

Відведено місце в каталозі і для вже традиційної системи LANmark-Ба (частота до 500 МГц), яка також успішно використовується в ЦОД, забезпечуючи швидкості по стандарту 10G-BaseT. Так, діапазон LANmark-6A гарантує передачу сигналу при трьох точках з’єднання на 9 метрів по лінії і на 10 м по каналу, що ідеально підходить для сучасних центрів обробки даних.

В цілому видання вийшло інформативне і корисне, в чому можна переконатися, скачавши його тут (здесь).