16 Червня 2016

RiT Technologies може піти з ринку

Компанія RiT Technologies, відомий в Україні виробник структурованих кабельних систем, знаходиться на межі зникнення. Про це йдеться в повідомленні компанії, поширеному в кінці травня 2016 року.

Перші тривожні сигнали пролунали ще в березні ц.р., коли RiT оголосила про негативний баланс за підсумками першого кварталу. Тоді компанія пояснила це проблемами надходжень від свого дистриб’ютора в Росії, викликаними фінансовим становищем цього регіону. І ось в зверненні компанії від 23 травня 2016 року говориться, що прогресу в погашенні простроченої заборгованості від «РІТ СНД» (Росія) немає. Крім того, запит компанії про кредит в розмірі $ 3 млн від свого контрольного пакету акцій «Стінс Коман» (російська компанія, в структуру якої входить RiT Technologies) «не виконала досі». «У поточних умовах виникає значний сумнів щодо здатності компанії продовжувати свою діяльність в якості безперервно діючого підприємства», – резюмується в повідомленні RiT.

Ще пряміше висловився президент і головний виконавчий директор компанії RiT Technologies Йосі Бен Харош, який зазначив, що компанія активно шукає фінансові рішення, аж до M & A («mergers and acquisitions» – «злиття і поглинання»). Відомо також, що деякі члени ради директорів покинули свої посади.