24 Червня 2016

IQ Trading стає офіційним дистриб’ютором продукції Premium Line в Україні

Компанія IQ Trading, постачальник обладнання для побудови інформаційних мереж і систем безпеки, оголосила про отримання статусу офіційного дистриб’ютора в Україні німецького виробника СКС і супутньої продукції, компанії Premium Line.

З нагоди оголошення нового статусу в кінці червня 2016 IQ Trading організувала ознайомчий технічний семінар, на якому учасникам ринку свою компанію представив менеджер Premium Line по Східній Європі Владислав Ріцкий. На семінарі виступили також фахівці компанії IQ Trading (на фото – Олександр Дідик).

Premium Line – це компанія нового типу, що відображає ринкові реалії останнього часу. Будучи німецької, зі штаб-квартирою в м. Раублінг, що біля Мюнхена, (Німеччина), свої виробничі потужності компанія має в Тайвані та Китаї. Судячи з того, що представницькі офіси Premium Line знаходяться в Сінгапурі, Малайзії і ОАЕ, бізнес-інтереси компанії до деякого часу перебували в Південно-Східній Азії (хоча в цілому продукція компанії продається в 38 країнах). Однак сьогодні Premium Line планує посилити свою присутність в Європі, і зокрема в Україні, чим і викликана поява нового дистриб’ютора.

Premium Line представляє на ринок закінчені рішення для структурованих кабельних систем категорій 5е, 6, 6А і 7. У продуктовому портфелі компанії також оптичні рішення для офісів, центрів обробки даних, для мереж доступу і глобальних мереж.

Масштаби виробництва досить значні. У презентації доповідача прозвучали, наприклад, такі цифри: 21 000 км кабелю на місяць, 7 млн ​​патч-кордів, 6 млн одиниць електрошнурів. Крім власне кабелю і компонентів СКС, Premium Line виробляє також комутаційні шафи і аксесуари до них (в Україну поки не поставляються), тестові пристрої, інструмент і т.п.

Компанія Premium Line має в своєму активі деякі оригінальні і сучасні розробки. Наприклад, в її асортименті є досить рідкісний самонесущий кабель для зовнішньої прокладки Кат. 6, плоскі патч-корди, зручні для використання в домашніх умовах, патч-панелі високої щільності для Кат. 7 (6А +) – 48 портів на 1U і ін. Відзначимо також Navigator Patch System, систему управління комутаційними сполуками в СКС, побудовану на базі патч-панелей з LED-індикацією.

За заявою нового дистриб’ютора, компанії IQ Trading, пристойну якість обладнання і вельми дружні ціни на кордоні нижнього і середнього цінового діапазону дозволяють розраховувати на успішну долю продукції Premium Line на українському ринку.