30 Листопада 2015

TE Connectivity вже в п’ятий раз увійшла в рейтинг найбільш інноваційних компаній в світі за версією агентства Thomson Reuters

Інформаційне агентство Thomson Reuters опублікувало черговий рейтинг найбільш інноваційних компаній світу Thomson Reuters 2015 Топ 100 Global Innovator. Рейтинг проводиться вже п’ять років, і всі п’ять років в нього включається компанія TE Connectivity, єдина компанія в списку, що має пряме відношення до виробництва компонентів структурованих кабельних систем (підрозділ AMP Netconnect).

Визначення 100 кращих новаторських компаній за версією Thomson Reuters проходить за чотирма критеріями: загальна кількість патентів, співвідношення заявлених і запатентованих розробок, рівень впровадження інновацій по всьому світу і цитованість.

Корпорація TE Connectivity цілком закономірно закріпилася в Топ-100. У складі компанії по всьому світу працює 7000 інженерів (майже 10% від загального числа співробітників), в різних частинах світу працює 21 дослідний центр компанії. В напрямок R & D (Research & Development, дослідження і розвиток) TE Connectivity інвестувала в 2014 році $ 675 млн, тобто 4,9% від загальних продажів ($ 13,9 млрд). А всього TE Connectivity має більше 10 000 патентів, причому щорічно нею подається до півтисячі патентних заявок.

На початку 2015 року, бізнес телекомунікаційних, корпоративних і бездротових мереж TE Connectivity був придбаний (приобретен) за $ 3 млрд компанією Commscope; новому власнику також відійшли і 7000 патентів.

На закінчення відзначимо, що в рейтинг провідних інноваторів 2015 року потрапили компанії з трьох континентів і з 11 країн. Разом з тим, 75% списку складають компанії з США і Японії, що вказує на ці країни як на лідерів у плані інновацій. З галузей в рейтингу лідирує індустрія напівпровідників і електронних компонентів, яку представляють 12 компаній.

Повний перелік компаній в Топ-100 Global Innovator см. тут (здесь).