7 Липня 2016

Rittal розширює асортимент стельових вентиляторів для охолодження шаф

Rittal розширює спектр рішень для ефективного контролю мікроклімату промислових корпусів, запускаючи в продаж нове покоління стельових вентиляторів. Крім високої продуктивності (потужність повітряного потоку до 1000 м3 / ч), нові агрегати забезпечують більш високу ступінь захисту IP55. А вентилятори, що застосовуються в старших моделях з технологією EC (електронної комутації), дозволяють реалізовувати ефективні енергозберігаючі рішення по контролю мікроклімату.

Стельові вентилятори стануть правильним вибором в кліматичних рішеннях систем управління і енергорозподілу, коли надмірне тепло повинно бути виведено з корпусу в навколишній простір. Подібні рішення застосовуються в тих випадках, коли, зважаючи на відсутність вільного місця, на вертикальні площині шафи не можуть бути змонтовані фільтруючі вентилятори або коли необхідний більш потужний повітряний потік.

Нове покоління стельових вентиляторів, яке може похвалитися, в тому числі і передовим дизайном, забезпечує більш широкий діапазон можливостей, починаючи з рішень по пасивної вентиляції шафи, що забезпечують природну конвекцію, до потужностей повітряного потоку 500, 800 і 1000 м3 / год. Необхідний монтажний виріз в стельової панелі шафи становить всього 258 х 258 мм і забезпечує максимальну пропускну здатність повітря.

Завдяки затиску досягається максимальна зручність при монтажі або демонтажі пристроїв. Залежно від наявності вільного доступу, кріплення вентилятора можливо як всередині, так і зовні корпусу. Клемна колодка забезпечує просте електричне підключення. А гвинти швидкої фіксації дозволяють оперативно замінити фільтруючі прокладки.

Завдяки продуманій системі повітряних каналів і високоякісному ущільнювачу, стельові вентилятори, з встановленими фільтруючими прокладками, забезпечують ступінь захисту IP 55 (раніше IP 43) вже в стандартному комплекті поставки і можуть бути застосовані в суворих промислових умовах.