28 Вересня 2015

Рішення CommScope відзначені нагородами в номінації «Новатор» на конференції BICSI

Компанія CommScope, найбільший виробник мережевих рішень, в тому числі і в області структурованих кабельних систем, з гордістю повідомила про нові нагороди, якими були відзначені інноваційні розробки компанії. На минулій недавно в Лас-Вегасі конференції BICSI, в конкурсі на передові програми в кабельних технологіях компанія CommScope отримала Золоту нагороду за використання рішення Powered Fiber Cable System в проекті компанії Jade Communications щодо забезпечення системою камер стеження на великому полі для гольфу. Ще однією, вже Срібної нагородою, було відзначено рішення компанії Data Center on Demand в проекті для Університету Монтани. Обидві нагороди присуджені авторитетним профільним журналом Cabling Installation & Maintenance.

Нові досягнення керівництво компанії CommScope розцінює як втілення успішного придбання в цьому році підрозділу Broadband Network Solutions (BNS) у компанії TE Connectivity, результат синергії потенціалів двох великих новаторських колективів.

Технологія Powered Fiber Cable System дозволяє об’єднати і забезпечити живленням постійним струмом безліч пристроїв, що знаходяться на великій відстані від джерела живлення і центру комутації, на базі гібридного кабелю, що включає в себе як оптичні волокна, так і мідні провідники. У поєднанні з пристроєм PoE Extender (підсилювач) такий кабель забезпечує реалізацію технології PoE для точок доступу або камер стеження на відстані, яка більш ніж в 30 разів перевищує традиційні рішення.

Так, у згаданому проекті поля для гольфу у Флориді 36 камер системи безпеки були розкидані на відстані більше 3 км від центру живлення і управління. Застосування рішення Powered Fiber Cable System замість спочатку запропонованого роздільного підведення волокна і кабелю живлення до кожної камері принесло економію в $ 142 000, або 14,5% бюджету мережевого проекту.

Рішення Data Center on Demand (DCoD, дата-центр на вимогу) дозволяє швидко розгорнути центр обробки даних в залежності від потреб підприємства. Це модульна конструкція, що дозволяє вибрати з 1, 4, 10-, 20- і 30-стоєчних блоків потужністю від 5 до 35 кВт на стійку і потім масштабувати зі зростанням завдань. Подібне рішення гарантує серйозну економію на капітальних вкладеннях, високої енергоефективності (PUE до 1,06 завдяки інтелектуальній системі охолодження SmartAir) і короткому часу розгортання в 14-20 тижнів в порівнянні з 2-3-річним капітальним будівництвом.