24 Вересня 2015

Brand-Rex стала членом спільноти Ethernet Alliance

Компанія Brand-Rex, один з провідних виробників обладнання для мережевих рішень, оголосила про свій вступ до об’єднання Ethernet Alliance. Це глобальний некомерційний консорціум галузевих компаній, який сприяє просуванню технологій Ethernet.

Не беручи участі безпосередньо в розробках нових стандартів Ethernet, співтовариство Ethernet Alliance формує вимоги ринку щодо цієї технології, узагальнює інформацію і глобальні знання в цих питаннях, і таким чином стає своєрідним містком між ринком і комітетами по стандартизації IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) . Саме завдяки Ethernet Alliance свого часу були стандартизовані такі швидкості Ethernet, як 2,5 Гбіт/с, 5 Гбіт/с, 25 Гбіт/с і 50 Гбіт/с. Обговорення комерційних аспектів Ethernet між членами асоціації, якими є, наприклад, Dell, Cisco, Broadcom, Intel та інші, потужно впливає на розвиток передових технологій.

За заявою технічного директора Brand-Rex Кена Ходжа, експерти компанії традиційно беруть участь в органах стандартизації кабельних рішень, цей напрямок є важливим фактором R & D-стратегії компанії. Тому приєднання до такої важливої ​​галузевої асоціації, як Ethernet Alliance, стало абсолютно природним кроком Brand-Rex в розвитку та впровадженні нових стандартів і програм Ethernet.