16 Листопада 2015

Обнадійливий прогноз для світового ринку СКС: неухильне зростання, принаймні, до 2020-го

Аналітична компанія Reportlinker провела дослідження стану і перспектив розвитку глобального ринку структурованих кабельних систем. Детальний звіт поширюється на комерційних умовах, але вже і в анонсі можна відзначити деякі цікаві факти. І головний з них – прогнозування неухильного зростання ринку СКС в найближчі 5 років у зв’язку з усе більш затребуваним високошвидкісним доступом в Інтернет.

Головними факторами попиту на СКС в цьому аспекті, на думку авторів дослідження, є розширення інфраструктури операторів зв’язку і провайдерів послуг центрів обробки даних. Іншим трендом у розвитку кабельної інфраструктури стає збільшення темпів впровадження домашніх і промислових систем автоматизації.

Як очікується, до 2020 року обсяг світового ринку СКС досягне $ 13,13 млрд, додаючи щороку в середньому по 9%.

Для фахівців, мабуть, буде цікавий також перелік ключових світових виробників СКС, які, на думку аналітиків Reportlinker, визначають розвиток галузі і чия інформація, очевидно, лягла в основу даного дослідження. Наведемо їх у тому порядку, як вони названі в анонсі: CommScope, Inc. (США), Nexans S.A. (Франція), Panduit Corp. (США), Legrand (Франція), Corning, Inc. (США), Belden, Inc. (США), ABB Ltd. (Швейцарія), Schneide Electric SE (Франція), Siemon (США).