13 Листопада 2015

Thomas & Betts в новому відеоролику продемонструвала витонченість і простоту збірки своїх сітчастих лотків QuickTurn

Американська компанія Thomas & Betts (входить до Групи компаній ABB), відомий виробник обладнання для інформаційних і електричних мереж, опублікувала симпатичний відеоролик із застосуванням 3D-анімації. У новому фільмі наочно демонструються унікальні особливості і переваги системи сітчастих кабельних лотків QuickTurn виробництва Thomas & Betts.

Легкі і витончені кадри відеокліпу покликані підкреслити простоту і швидкість збірки лотків в єдину систему. Широкий вибір з’єднувальних елементів дозволяє швидко створити кабельну трасу конкретно заданої конфігурації. Більш того, вся конструкція збирається за допомогою тільки одного інструменту на зразок гайкового ключа, причому без різання і згинів. Особливу роль при складанні грають спеціальні поворотні пластини, які пов’язують між собою окремі секції лотка в будь-якій площині і забезпечують надалі плавний вигин кабелю при прокладці. За твердженням виробника, при монтажі системи QuickTurn економиться не менше 25% часу, причому технологія безвідходна.

Додамо також, що сталеві сітчасті лотки QuickTurn можуть поставлятися як з порошковим покриттям, так і оцинковані методом гарячого цинкування.

Див. відео (видео)