18 Листопада 2015

Siemon розширює переваги категорії 6A і являє екрановані кабелі для суворих вуличних умов

Компанія Siemon оголосила про розширення лінійки мідного кабелю категорії 6A F/UTP версією для застосування поза приміщеннями. Повністю відповідає вимогам TIA і ISO для класу EA / категорії 6A, цей надійний екранований кабель відмінно підходить для підтримки широкого діапазону зовнішніх пристроїв: супутникового обладнання, камер стеження, бездротових точок доступу, розрахункових терміналів, пристроїв контролю доступу тощо.

Новий кабель підійде для використання в суворих і вологих середовищах, всюди, де не підійде волоконно-оптичний кабель. Цьому насамперед сприяє конструкція кабелю: чотири пари розділені сепаратором, самі провідники оповиті спочатку непропускаючим воду гелем, а потім ще полімерним «одягом» (поліолефін). Далі армовані нитки, фольга – і захист від ультрафіолетового та RFI-і EMI-випромінювань.

Кабель для зовнішніх середовищ категорії 6A F/UTP компанії Siemon може бути використаний для підземної проводки, в трубних спорудах, та й взагалі в будь-яких критичних для звичайного кабелю місцях. Причому передача сигналу за технологією 10GBASE-T гарантована. Не випадково, компанія-виробник підкреслює повну сумісність нового кабелю з фірмовою кабельної системою Siemon Z-MAX6A, а також з коннекторами і розетками TERA 7A.