10 Липня 2020

Міністерство освіти Нової Зеландії і CommScope відкривають переваги передової технології Wi-Fi 6

Розгортання технологій грає ключову роль в навчанні майбутніх поколінь для взаємопов’язаного світу

CommScope був обраний Міністерством освіти Нової Зеландії, щоб допомогти 2500 школам задовольнити потреби постійно змінюючого числа учнів в підключенні. Розгортання до 38 000 точок доступу Wi-Fi 6 і 12 000 мультігігабітних комутаторів забезпечить більш швидку і надійну роботу підключених пристроїв в дуже щільному середовищі кампуса.

CommScope був обраний Міністерством освіти Нової Зеландії, щоб допомогти 2500 школам задовольнити потреби постійно змінюючого числа учнів в підключенні. Розгортання до 38 000 точок доступу Wi-Fi 6 і 12 000 мультігігабітних комутаторів забезпечить більш швидку і надійну роботу кількох підключених пристроїв в дуже щільному середовищі кампуса.

Оновлення технології RUCKUS® включає внутрішню точку доступу Wi-Fi CERTIFIED 6 R650 оптимізовану для відео-орієнтованого навчання та використання віртуальної реальності в класах. Ця технологія може поліпшити результати навчання студентів по всій Новій Зеландії за рахунок підтримки більш високих швидкостей передачі даних, збільшення ємності і підвищення енергоефективності. Це також перший випадок, коли навчальні заклади змогли об’єднати управління всією своєю мережею на єдиній платформі, що значно спростило усунення проблем з підключенням.

r650-передний

«Ми хочемо озброїти наших студентів необхідними навичками за допомогою цифрових технологій», – сказала Кім Шеннон, керівник Служби освітньої інфраструктури Міністерства освіти Нової Зеландії. «Заглядаючи в майбутнє, у педагогів є можливість по-новому визначити способи спілкування і співпраці. Надійний і надшвидкий зв’язок дає учням можливість робити щось по-іншому і готуватися до нових навичок, яких ще немає, даючи кожному учню кращий шанс на успіх ».

З розширенням потокових і хмарних освітніх послуг Міністерство освіти обрало передовий технологічний підхід Wi-Fi 6. Шкільна система виграє від високопродуктивної точки доступу в поєднанні з комутаторами ICX7150, ICX7450, ICX7650 і ICX7850 з можливістю підключення 10GbE. Контролери RUCKUS SmartZone управлятимуть як коммутирующими мережами, так і мережами Wi-Fi з розширеною звітністю і мережевий аналітикою, доступною через платформу RUCKUS Smart Cell Insight (SCI).

«Четверта промислова революція зажадала адаптації систем освіти. Міністерство освіти Нової Зеландії розкриває потенціал Wi-Fi 6, який в кінцевому підсумку поліпшить якість навчання », – сказав Гері Ньюболд, віце-президент CommScope з корпоративних питань в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. «Міністерство освіти використовує великий досвід CommScope в області Wi-Fi, комутації пристроїв і додатків, оскільки ми вступаємо в нову еру технологій в освіті».

«Вчителям і учням потрібен доступ в Інтернет, щоб безперешкодно працювати в школі, не турбуючись про те, скільки пристроїв використовується одночасно або які програми онлайн-навчання вони хочуть використовувати. Технології повинні підтримувати те, як учні хочуть вчитися, і ми раді працювати з CommScope над оновленням шкільних бездротових мереж за допомогою новітньої технології Wi-Fi 6 для забезпечення постійної підтримки шкіл », – сказав генеральний директор N4L Ларрі Мур.

CommScope працював з місцевим дистриб’ютором Exeed Limited, щоб поставити пристрої для The Network for Learning (N4L), державної компанії, що забезпечує безпечний Інтернет для шкіл, обраної Міністерством освіти для підтримки шкільних мереж за допомогою нової технології CommScope.


Джерело: CommScope