28 Квітня 2020

HUBER + SUHNER випускає найменший оптоволоконний роз’єм для зовнішніх робіт в суворих умовах

Компанія HUBER + SUHNER, провідний світовий постачальник рішень для оптичного зв’язку, випустила найменший з коли-небудь випущених зовнішніх оптоволоконних роз’ємів – Q-ODC-2 Mini – для забезпечення більш економічного, гнучкого розгортання нової бездротової інфраструктури в промислових умовах.

Завдяки компактній конструкції цей оптимізований за розміром роз’єм зменшує розміри на 50% і вагу на 40% в порівнянні з зовнішнім роз’ємом Q-ODC-2 від HUBER + SUHNER. Ці менші пропорції дозволяють постачальникам бездротової інфраструктури отримувати доступ до нових місць розташування і збільшувати пропускну здатність мережі, знижуючи вартість за біт.

Q-ODC-2 Mini також долає проблему високої чутливості системи і підвищує надійність. Це відкриває нові сфери застосування волоконної оптики в ряді галузей, таких як вітроенергетика, залізничне сполучення та суднобудування.

Роз’єм є водонепроникним, пилонепроникним і стійким до корозії і забезпечує максимальну безпеку для зовнішніх установок. Він оснащений міцним двотактним сполучним механізмом і подовжувальним роз’ємом для з’єднання кабелів, що робить рішення швидким і простим в установці.

«Як наш найменший зовнішній оптоволоконний роз’єм на сьогоднішній день, Q-ODC-2 Mini вирішує найважливіші завдання при плануванні, створенні та експлуатації нових розгортань бездротової інфраструктури, пропонуючи доступне за ціною рішення, просте в установці і яке займає мінімальну кількість фізичного простору», – сказав Карстен Дикманн, менеджер по продукції в HUBER + SUHNER. – Цей продукт доповнює наш портфель волоконно-оптичних рішень, які підходять для складних додатків з високою швидкістю передачі даних, оскільки мережеві провайдери прагнуть задовольнити потребу в більшій ємності при менших витратах на біт ».

У зв’язку з тим, що обладнання для очищення і перевірки життєво важливо для зовнішніх роз’ємів, в даний час на ринку доступні два рішення, які можуть задовольнити вимоги в цій області: засіб для чищення Conec IBC для США і контрольне обладнання Sumix Manta-W +.

Джерело: https://www.hubersuhner.com/