29 Вересня 2023

Excel продовжує своє лідерство як кабельний бренд номер один у Великобританії

У вересні 2023 року компанія Excel Networking — постачальник мідної та оптоволоконної інфраструктури — радий оголосити про збільшення своєї частки на ринку Великобританії до 26%, що зробило ії явним лідером ринку у 2022 році.

BSRIA, британська організація з тестування, вимірювання приладів, досліджень і консультацій, опублікувала звіт про світовий ринок структурованих кабелів у квітні 2023 року, де було зроблено зазначене оголошення.

Ендрю Персіваль, керуючий директор, прокоментував: «Ми раді бачити, що Excel продовжує розвиватися, і що, окрім збереження позиції номер один на ринку, ми збільшили свою частку на 5% порівняно з попереднім роком. Ключовими факторами зростання для нас протягом року були перемоги в деяких великих проектах і високий рівень доступності продукції, незважаючи на поточні проблеми з ланцюгом постачання в інших частинах ринку, а також продовження надання нашим клієнтам найкращих продуктів, підкріплених винятковим сервісом».

Ендрю продовжив: «Я хотів би подякувати нашим клієнтам Excel, старим і новим, за їх постійну підтримку, і я впевнений, що ця лідируюча позиція на ринку допоможе їм розширити їхній власний бізнес, оскільки визнання нашого рішення в усіх галузях продовжує зростати».

Ендрю продовжив: «Бренд Excel створено на основі якісного та високопродуктивного наскрізного інфраструктурного рішення, яке підтримується комплексною 25-річною гарантією. Наш неперевершений асортимент продуктів, який підтверджено незалежною третьою стороною, повністю сумісний із CPR (Construction Products Regulation».

Ендрю підсумував: «Стійкість є ключовим напрямком для бренду. Ми були першим постачальником, який прибрав одноразовий пластик з упаковки нашої продукції, і ми продовжуємо зменшувати кількість упаковки, де це можливо. Ми виготовляємо упаковку для нашої продукції з картону та паперу, походження яких відповідає вимогам FSC (Forest Stewardship Council), тобто їх виробництво не скорочує площу зайнятих лісами та не зменшує кількість дерев. Тепер ми також надаємо екологічні декларації про продукцію (EPD), щоб надати кількісно визначені дані для демонстрації впливу нашої продукції на навколишнє середовище – ці звіти можна завантажити з нашого веб-сайту, і вони особливо корисні для відповідей на тендер».

——

Прес-реліз компанії “Excel Networking”