7 Листопада 2023

Отримано статус «Excel Cabling Partner» від британської компанії Excel Networking

Інсталятор «Інжинірингова компанія СКС», що спеціалізується на проектуванні та будівництві структурованих кабельних систем (СКС), отримав статус авторизованого інсталятора “Excel Cabling Partner” у британського виробника СКС Excel Networking.

Це черговий бренд СКС (вісімнадцятий), який тепер є у нашому кваліфікаційному портфелі СКС. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір рішень для побудови СКС від місцевих та провідних світових виробників.

Наш поточний кваліфікаційний портфель брендів СКС: Systimax Commscope, Netconnect Commscope, imVision AIM Commscope, Corning, R&M, Digitus Assmann, Rosenberger, Legrand, Panduit, Molex, Siemon, Huber+Suhner, EasyLan, ivynet, Premiumline, RIT, OK-net.

Тепер ми маємо і британський бренд EXCEL.

“Ми завжди прагнемо надати нашим клієнтам найкращі можливі рішення. Тому ми постійно розширюємо наш кваліфікаційний портфель і додаємо до нього нові бренди. Excel Networking – це один із провідних виробників СКС у світі, і ми раді запропонувати своїм клієнтам його продукцію.”

За оцінками BSRI за 2022 рік, Excel Networking є виробником компонентів СКС номер один у Великій Британії. Excel Networking представлений більш ніж у 70 країнах світу.

Excel Networking пропонує широкий асортимент продукції для побудови СКС, включаючи кабелі, роз’єми, крос-панелі, шафи, організатори, розподільники живлення .

Excel Networking виготовляє компоненти для мідних та оптичних рішень, має рішення для задувки оптичного волокна.

На рішеннях і компонентах Excel Networking реалізовані об’єкти в різних вертикальних ринках: клініки, школи, університети, гіпермаркети, готелі, багатоповерхові житлові комплекси, банки, промисловість, логістичні центри, бізнес-центри, урядові та комерційні будівлі, ЦОДи.

Excel Networking має глибоке опрацювання рішень FTTx на основі пасивних оптичних мереж (PON). У поточних умовах в Україні до мереж FTTX/PON спостерігається підвищений інтерес. У мережах FTTx/PON закладено величезний потенціал для життя у складних, суворих та несприятливих умовах. Мережі FTTx/PON можуть покрити практично необмежену площу, вони характеризуються високою надійністю, мають підвищену енергонезалежність і мають здібності до швидкого розгортання. І ще зрозумілий всім плюс, мережі FTTx/PON можна створити в більш помірному бюджеті.

Продукція Excel Networking відповідає міжнародним стандартам та відрізняється високою якістю, якість підтверджена сертифікатами, виданими незалежними міжнародними лабораторіями з оцінки якості (Force Technology, ETL, 3P, Delta).

Статус авторизованого інсталятора “Excel Cabling Partner” дає його власнику низку переваг, включаючи:  
  – Доступ до ексклюзивних продуктів та послуг Excel Networking;  
  – Технічну підтримку від спеціалістів Excel Networking;
  – Можливість навчання та сертифікації Excel Networking;
  – Надання 25-річної гарантії.

Компанії торгової марки «СКС»TM створюють структуровані кабельні системи в Україні вже понад 20 років. Реалізовано тисячі проектів СКС на різних брендах і в різних галузях.

“Ми впевнені, що статус авторизованого інсталятора Excel Cabling Partner дозволить нам ще краще задовольняти потреби наших клієнтів. Ми продовжуватимемо пропонувати нашим клієнтам широкий вибір рішень для побудови їх СКС від провідних світових виробників.