9 Листопада 2018

CommScope купує компанію Arris International, і разом з нею Ruckus

Компанія CommScope оголосила про придбання за $ 7,4 млрд фахівця з комунікацій і мережевих технологій – компанію Arris International, якій належить Ruckus.

«Ми створюємо новий CommScope, який допоможе сформувати комунікаційні можливості і мережі майбутнього за допомогою більш досконалих технологій, рішень і таланту співробітників», – сказав Едді Едвардс, президент і виконавчий директор CommScope. «Ми націлені на те, щоб CommScope з повністю інтегрованими компаніями Arris і Ruckus був в кращому фінансовому, операційному і конкурентному відносинах».

Акції CommScope виросли майже на 4% до 24,73 долара на ранок наступного дня з ринковою капіталізацією в $ 4,72 млрд.

Постачальник мережевої інфраструктури з Хікорі, штат Північна Кароліна, компанія CommScope вважає, що завдяки придбанню вона розширює загальний свій адресний ринок до більш ніж $ 60 млрд., які, як очікується, принесуть близько $ 1 млрд в першому півріччі з Arris. Компанія Arris, яка розташована в Сувані, штат Джорджія, продає широкий спектр широкосмугових, хмарних, мережевих, відео- і бездротових пропозицій і послуг. CommScope тепер готовий атакувати ринок 5G, мобільності та Інтернету речей.

Колишній генеральний директор Arris Брюс Макклелланд стане головним операційним директором CommScope.

«Це унікальне поєднання двох великих компаній, які здатні надати довгостроковий вплив на індустрію зв’язку і клієнтів, яких ми обслуговуємо», – сказав Макклелланд в своїй заяві. – Разом ми об’єднуємо великий талант і досвід співробітників, вражаючі досягнення в області інновацій і галузі, а також націленість на створення обслуговування клієнтів світового рівня ».