20 Вересня 2018

«Добробут» планує ввести в експлуатацію новий медичний корпус

Медична мережа «Добробут» має намір до 2020 року ввести в експлуатацію новий медичний корпус, інвестиції в який складуть близько $ 20 млн, повідомив генеральний директор мережі Олег Калашников на прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна».

«Ми працюємо над новим великим корпусом. Спільно з компанією Philips ми вже розробили великий концептуальний проект і погодили медзаданіе для нього », – сказав він.

В даний час здійснюється повна реконструкція будівлі площею 9,6 тис. квадратних метрів, розташованого на Севастопольській площі в Києві, ведуться ремонтні роботи.

За словами гендиректора «Добробуту», в корпусі будуть представлені медпослуги за трьома напрямками. «В першу чергу там буде Центр серцево-судинних захворювань. Також розраховуємо розвивати в корпусі онкологічне і неврологічне напрямки », – сказав він, уточнивши, що в новому корпусі буде п’ять ангіографічних операційних.

При цьому, за його словами, мережа має намір вже найближчим часом інвестувати в ангіографію, що дозволить «Добробуту» надавати повний спектр кардіохірургічних послуг усіх видів, у тому числі і ендоваскулярних.

«Що стосується ангіографії і ендоваскулярних операцій, то я думаю, що ми зможемо їх робити безпосередньо в листопаді і, відповідно, закрити весь комплекс послуг», – підкреслив він, уточнивши, що в даний час знаходиться на фінальній стадії тендер із закупівлі ангіогрофа.

О.Калашников також уточнив, що з моменту відкриття на початку 2017 року Центру кардіохірургічної допомоги, в ньому було проведено трохи більше 450 операцій, 263 з них здійснені мініінвазивним методом.

У свою чергу керівник центру Олександр Бабляк зазначив, що центр є першим серед кардіохірургічних клінік в світі, який почав здійснювати многососудісте коронарне шунтування мініінвазивним методом.

Як повідомлялося, Центр кардіохірургічної допомоги в 2017 році провів більше 200 операцій, в тому числі многососудістих коронарних шунтувань мініінвазивним методом, впровадженим в клініці в липні 2017 року.

Сеть медицинских центров Добробут: Как Борис Ложкин хочет стать  монополистом в частной медицине | Актуальная Правда


Мережа приватних медичних установ «Добробут» заснована в 2001 році. В даний час до неї входять три дитячі клініки, дві поліклініки і один стаціонар для дорослих пацієнтів, а також станція невідкладної допомоги. У клініках працює більше 10 тис. співробітників, що обслуговують за рік 1,5 млн пацієнтів.


Джерело: «Інтерфакс-Україна»