2 Листопада 2019

Проект будівництва нової лікарні в Краматорську

На інвестиційному форумі, що проходив у Маріуполі, глава Донецької ОДА Павло Кириленко презентував проект багатопрофільної лікарні в Краматорську; вартість проекту становить 277 мільйонів євро.

Про це повідомляє прес-служба Донецької ОДА.

«Павло Кириленко представив проект багатопрофільної лікарні в Краматорську, яка забезпечувала б потреби півночі області і суміжних з Донецької областей», – йдеться в повідомленні.

Глава області підкреслив, що 277 млн ​​євро в ультрасучасний комплекс з потужним обладнанням і штатом 1000 одиниць медперсоналу – такий проект сьогодні виглядає амбітною мрією, але, як правильно говорилося на форумі, «кожне завтра починається сьогодні».

За проектом, нова лікарня буде складатися з комплексу корпусів, включаючи окремі будівлі, в яких може жити медперсонал (якщо в лікарні працюватимуть лікарі з інших міст), а також приміщеннями, де зможуть проживати родичі пацієнтів, які перебувають на лікуванні; передбачені також окремий ліфт для хірургічного відділення, два вертолітні майданчики. Розташовуватися об’єкт буде на вулиці Кришталевої в краматорському мікрорайоні “Лазурний”

boln2

Джерело: “Гуртожиток