12 Листопада 2019

Мережева інфраструктура – четверта базова сутність будівлі

Вступ

Що колись вважалося додатковою перевагою для клієнтів, надійне з’єднання без обмежень – завжди, на повній швидкості, на будь-якому пристрої і з будь-якого місця – стало очікуваною повсякденністю в нашому сучасному світі.

У багатьох областях, в тому числі охороні здоров’я і вищій освіті, якість обслуговування клієнтів і їх задоволеність стали основними напрямками діяльності. Це очікування є причиною того, що бізнес-професіонали тепер вважають свою телекомунікаційну інфраструктуру «Четвертої базової сутністю будівлі», яке так само важливо для їх співробітників і клієнтів, як: електрика, вода і HVAC (опалення, вентиляція, кондиціонування).

Уявлення про телекомунікаційну інфраструктуру як про комунальну послугу знаменує собою остаточну зміну в тому, як власники бізнесу і розробники традиційно відносяться до своїх мереж. З роками потреба в додатковій пропускної здатності вирішувалася при необхідності в міру розвитку технологій і пов’язаних з ними вимог. Це часто досягалося створенням декількох паралельних мереж, і для цих мідних мереж може знадобитися більше місця в повітроводах і шафах ніж будівля може витримати. Не кажучи вже про те, наскільки це руйнівно для власників будівель постійно відпрацьовувати вимоги клієнтів до підвищення пропускної здатності мережі і для цього постійно додавати нові кабелі і нове обладнання за їхніми запитами.

У таких галузях, як комерційна нерухомість, власники мереж усвідомили, що якщо вони так будуть постійно відпрацьовувати запити клієнтів, то вони ніколи не вийдуть з нескінченного циклу оновлення.

Звіт ABI Research показує, що більше понад 80 відсотків світового мобільного трафіку припадає на приміщення. Тільки таке мобільне використання, оскільки споживчий доступ до мереж Wi-Fi, стільникового зв’язку та VoIP, вже підкреслює існуючі мережі зв’язку, всередині комерційной власності. І оскільки керуючі нерухомістю додають зростаючі вимоги до безпеки, автоматизації та інших будівельних операцій, очевидно, що попит на пропускну здатність всередині будівель буде тільки рости.

«Демонтувати і замінити» відсутнє

Відчуття поточного попиту на надійний мобільний зв’язок і надійний зв’язок – і потенціал для років гри в догонялки – багато з цих професіоналів в області комерційної нерухомості стали першими послідовниками технології, які дозволять їм поліпшити якість обслуговування клієнтів і досягти бізнес цілей. Вони тепер вибирають конвергентні оптоволоконні рішення замість традиційних мідних мереж.

Оптоволоконні рішення дуже гнучкі і орієнтовані на майбутнє, а також дозволяють далекоглядним менеджерам створювати високоякісні мережі, які підтримують кілька додатків всередині будівлі, включаючи стільниковий зв’язок, Wi-Fi, BMS, LAN, безпеку та інші.

Послуги на основі IP. Вони дозволяють створити потужну четверту сутність, яка відповідає сьогоднішнім і майбутнім комунікаційним потребам, закладаючи основу для того, щоб легко справлятися з безперебійним майбутнім підключенням. Зникне необхідність в постійній додатковій прокладці кабелів і створенні трас для них.

Повноцінна оптоволоконна інфраструктура отримує реальне визнання, крім вертикальної магістралі. Оптоволокно вже давно використовується для з’єднання континентів, регіонів, міст, будинків і будівель. А тепер оптоволокно швидко стає стандартом де-факто для внутрішньої інфраструктури будівлі.

Професіонали в сфері нерухомості розуміють, чому: створення базових систем на основі оптоволоконної інфраструктури може забезпечити пропускну здатність, необхідну клієнтам і орендарям.

Мережева інфраструктура: тепер четверта базова сутність будівлі. Не підлягає сумніву, що в міру збільшення трафіку голосу і даних використання мідних кабелів в горизонтальних мережах створює непотрібні і громіздкі «вузькі місця» в будь-якій мережі. Забезпечення високої пропускної здатності на кордоні мережі усуває ці складні вузькі місця, спрощуючи повсякденні операції для власників будівель і IT-професіоналів.

«Все оптоволокно» знаходиться всередині …

Вирішувати складні завдання і відмовитися від гри в догонялки навіть розумніші, ніж ви думаєте. Переходячи на «все волокна», власники і оператори мереж можуть об’єднати кілька розрізнених мережевих додатків в єдину волоконно-оптичну інфраструктуру з практично необмеженим потенціалом зростання і розширення. Переваги вражають.

Починаючи з першого дня і протягом усього терміну служби будівлі, оптоволоконні інфраструктури дозволяють знизити енергоспоживання і скоротити витрати на обладнання, установку і обслуговування в порівнянні з традиційними мідними мережами.

Більш того, будівлі, в яких вже є оптоволоконна інфраструктура, реалізують скорочення капітальних і операційних витрат, більш корисне використання цінних площ поверхів, а також зменшення простору необхідного для кабельних трубопроводів і трас.

Ці розгортання, що охоплюють мережу будівлі в якості четвертої базової сутності будівлі, переконливо свідчать про те, що первісна вартість конвергентної оптоволоконної інфраструктури, розгорнутої тільки один раз, економить час і гроші в довгостроковій перспективі, усуваючи дорогий цикл відновлення і заміни, викликаний відстанню між мідними кабелями і обмеження пропускної здатності.

Дослідження, проведене Coleman Parkes Research, передбачає, що надійна внутрішня бездротова інфраструктура може збільшувати вартість нерухомості в середньому на 28%.

Навіщо чекати?

Професіонали комерційної нерухомості готуються до майбутнього. Все більше і більше вони усвідомлюють, що оптоволокно є ідеальним вибором для їх інвестицій, задовольняючи потреби інфраструктури, що розвивається, забезпечуючи при цьому практично необмежену пропускну здатність і значно розширені можливості.

Рішення з конвергентним оптоволокном дозволяє створювати кілька незалежних. Системи на основі міді – і їх дорогі, руйнівні цикли відновлення і заміни – відходять у минуле. Оптоволокно дає комерційної нерухомості екологічно чисту інфраструктуру, яка ідеально підходить для сучасного стрімкого використання мобільних пристроїв і легко модернізується для роботи з мережевими потребами завтрашнього дня.

Однак, в кінцевому підсумку саме для своїх орендарів професіонали в сфері нерухомості змушені надавати конвергентну волоконно-оптичну інфраструктуру. Надійність підключення відрізняє комерційну нерухомість і їх орендарів, вони не можуть дозволити собі перебої в роботі мережі і мертві зони. Оскільки висока заповнюваність будівель орендарями все більше залежить від інвестицій в мережеву інфраструктуру – питання не в тому, «якщо», а в тому, «коли» інвестори вийдуть з гри в догонялки.

Прийшов час інвестувати в четверту сутність.


Джерело: Corning