9 Червня 2011

«СКС» побувала на презентації нової зварювальної техніки від Fujikura

«СКС» взяла участь в презентації компанії Fujikura Ltd., яка відбулася 3 червня 2011 року в українському представництві компанії TE Connectivity в Києві.

Від компанії Fujikura Ltd. в заході взяли участь представник головного офісу в Японії Ямато Сакураи і глава московського представництва Fujikura Масутані Шуо. Серед гостей були фахівці компанії «Укртелеком», а також декількох компаній – інсталяторів кабельних мереж.

 

Центром уваги опинилася остання модель флагманського зварювального апарату для оптики – FSM-60S. Це нова версія вже відомого зварювального апарату для зварювання всіх типів оптичних волокон c вирівнюванням по серцевині оптичного волокна.

 

Нові переваги пристрою очевидні: тепер на одній електродної парі можна зробити в 2,5 рази більше сварок, 2500 проти 1000, а на одному заряді батарей – близько 160 сварок з термоусадкой. Стандартний час зварювання одномодових волокон в режимі «авто» становить 10 секунд. FSM-60S розрахований на роботу в самих жорстких умовах експлуатації: апарат добре захищений від пилу і вологи і має протиударні властивості. Остання корисна якість в ході презентації була продемонстрована наочно: після скидання апарату з висоти одного метра показово зварювання волокна пройшло як ні в чому не бувало. На додаток до всього інтерфейс апарату русифікований. Залишається додати, що такий пристрій напевно зробить інструментальний арсенал кабельного інсталятора солідним, однак і коштує він недешево – близько 80 000 грн. в роздрібних цінах.

 

«СКС» має великий досвід роботи з оптичним волокном. Є на нашому озброєнні і зварювальний апарат Fujikura, за допомогою якого виконується декілька тисяч сварок щорічно. Останній приклад – щойно завершений (в травні 2011-го) проект: 11 км оптичного кабелю і кілька сотень пігтейлів (цей проект буде висвітлений в окремому прес-релізі).