28 Квітня 2011

СКС в своєму новому офісі, компанія Jones East 8 побудувала на категорії 6А від Systimax

«СКС» завершила інсталяцію структурованої кабельної системи в новому офісі представництва британської компанії Jones East 8 ( «Джонс Іст 8») і її дочірнього підприємства – української компанії «Д’Естате» по вулиці І. Франка в центрі Києва. Компанія Jones East 8 і ДП «Д’Естате» працюють в сфері нерухомості, надаючи широкий спектр послуг для своїх клієнтів: проектування, управління проектами/будівництво, оцінка нерухомості і підготовка її до продажу та оренди, придбання або оренда нерухомості в Києві. Серед замовників компанії Jones East 8 числяться, наприклад, такі великі світові корпорації, як Nestle, Nokia, Procter & Gamble, Baker & McKenzie. Jones East 8 також тісно співпрацює з багатьма посольствами західних держав (Великобританії, Німеччини, Італії, Франції, США та ін.).

 

Будучи професійною командою, так само професійно і далекоглядно Jones East 8 підійшла і до вибору СКС для свого офісу. З одного боку, враховувався фактор довгострокової перспективи і гарантії, важливий для компанії з солідним «стажем» роботи на ринку. З іншого боку, вибір найбільш продуктивною і надійною на сьогоднішній день СКС диктувався ступенем відповідальності завдань компанії з проектування, будівництва, оцінці нерухомості, її підготовці до продажу або оренди.

Найбільш вдало, на думку замовника, цим вимогам відповідало рішення Systimax GigaSPEED X10D категорії 6А компанії CommScope з можливістю передачі даних до 10 Гбіт / с і 20-річної системною гарантією від виробника.

 

В ході фінального тестування все лінки пройшли сертифікацію на відповідність протоколу 10GBase-T. Компанія Jones East 8 вже освоює новий офіс.