17 Червня 2011

«СКС» в гостях у «ДКС» на конференції Конфедерації будівельників України

«СКС» взяла участь в конференції «Проблематика організації кабельних мереж в Україні», яка під егідою Конфедерації будівельників України (Конфедерації будівельників України) відбулася 16 червня 2011 року в розважальному центрі D’Lux в Києві. Учасниками заходу стали представники будівельних та проектних організацій, архітектурних бюро, спеціалізованих компаній з побудови кабельних мереж. Контентообразующім ядром конференції стала програма компанії «ДКС України», яка представила учасникам весь спектр своїх рішень для кабеленесучіх систем.

 

Перед гостями конференції виступив генеральний директор ПрАТ «ДКС України» Олександр Горбачов, який розповів про сьогоднішній день компанії-виробника, а також про досягнення і плани компанії на українському ринку. За словами доповідача, сьогодні компанія «ДКС» основним вектором розвитку вважає твердження своєї продукції в ряду провідних світових виробників систем для кабельних трас. Виробничі потужності «ДКС», які оснащені найсучаснішим обладнанням, розміщені сьогодні не тільки в Росії і Україні, а й в Італії, Угорщини, Румунії. Зокрема, в Україні вже в цьому році запущений цех з виготовлення двостінної гофрованої труби. На черзі – створення великого виробничо-логістичного комплексу в Бориспільському районі під Києвом. Крім виробництва якісної продукції компанія «ДКС» проводить велику роботу по генерації і корекції нормативних документів по будівництву, сприяючи їх виведенню на рівень світових стандартів.

 

Асортимент продукції в реченні «ДКС України» дозволяє вирішити будь-які завдання з прокладання кабелю як в зовнішніх умовах, так і всередині споруд. Детально про портфелі рішень «ДКС» розповів керівник відділу навчання Антон Падий. А це і вже звичні гофровані труби «Октопус», і різноманітні кабельні короби сімейства In-Liner, системи перфорованих, дротяних і сходових лотків Combitech. Додамо ще гладкі труби і корпуса системи «Експрес», перфоровані короби і аксесуари QUADRO, набори кріплення – тобто все, що потрібно для побудови електричних і інформаційних мереж.

 

Український споживач уже високо оцінив діапазон і конструктивне опрацювання кабеленесучіх систем «ДКС». На рідкісному великому об’єкті в Україні сьогодні не зустрінеш цю продукцію. У повідомленні керівника відділу розвитку Олександра Неешкаші були приведені тільки найостанніші проекти, куди поставлялися системи «ДКС» – і серед них, наприклад, практично всі «гарячі» об’єкти Євро-2012: аеропорти в Харкові і у Львові, стадіони у Львові та Києві і багато іншого.

 

Компанії «СКС» – давній партнер компанії «ДКС України» і активно використовує кабеленесучі системи цього бренду в своїх проектах. Продукція «ДКС» також представлена ​​в розділі «Електрика» спеціалізованого інтернет-магазину компонентів СКС – http://sklad.scs.ua.