2 Травня 2012

«СКС» побувала на ювілейній конференції компанії «Альянс Текнолоджиз»

24 квітня в Києві відбулася партнерська конференція відомої дистриб’юторської компанії «Альянс Текнолоджиз». Традиційний захід цього року отримал назву «На зламі десятиліть», оскільки було приурочено до ювілейної події – 10-річчя роботи компанії «Альянс Текнолоджиз» на ринку. Хоча формально ювілей припадає на серпень, підсумки першої «десятирічки» цілком можна підвести вже сьогодні. Вийшовши на ринок в 2002 році як виробник і постачальник однієй з перших вітчизняних структурованих кабельних систем – СКС VINET, компанія з кожним роком нарощувала свою міць і поступово перетворилася на серйозного гравця на інсталяційному ринку.

Етапи великого шляху знайшли відображення в доповіді директора компанії «Альянс Текнолоджиз» Андрія Вакарука. Практично щороку продуктовий портфель дистриб’ютора поповнювався новим обладнанням. Спочатку це було оригінальне рішення зі світловою індикацією патч-кордів PatchSee. Через кілька років компанію VINET склала СКС з середнього цінового сегмента – IvyNET. У 2008 році став поставлятися негорючий кабель виробництва Draka Comteq (Prysmian Group). Паралельно сформувалася пропозиція і для кабеленесучих систем: в пару бюджетної продукції ТМ Flexel в 2011 році був обраний продукт прем’єр-класу – сітчасті лотки Cablofil (група Legrand). А ще в асортименті компанії «Альянс Текнолоджиз» представлені короба, монтажні шафи, протипожежні проходки, одним словом, все, що необхідно інсталятору.

Активно працює компанія і в операторському сегменті, причому сьогодні від поставок окремих компонентів компанія «Альянс Текнолоджиз» приходить до просування комплексних оптичних рішень для операторів. Зокрема, початок 2012 року ознаменувався співпрацею зі швейцарською компанією HUBER + SUHNER AG.

Але чи не найважливішим досягненням «Альянс Текнолоджиз» за минуле десятиліття слід вважати накопичений партнерський ресурс, а це десятки компаній – сертифікованих інсталяторів за програмами VINET і IvyNET.

«СКС» також є сертифікованим партнером «Альянс Текнолоджиз». Фахівці нашої компанії одними з перших в Україні звернули увагу на рішення PatchSee (див. нашу статтю «Як упорядкувати хаос з крос-кабелів в монтажной шафі?»). Компанія «ІК СКС» також має великий досвід роботи з системами лотків Flexel і Cablofil.