4 Січня 2012

Systimax в гостях у «СКС»

Напередодні 2012 Нового року в офісі компанії «СКС» відбулася партнерська зустріч з представниками компанії Commscope, виробника відомої СКС під брендом Systimax. У зустрічі взяли участь регіональний директор Commscope в Східній Європі Олівер Алкьюер, глава представництва Commscope в Росії Роман Китаєв, керівник напрямку компанії «Ромсат» Анатолій Яковенко, а також співробітники компанії «СКС» – технічний директор Михайло Батьківський і директор з комунікацій Євген Поліщук.

Для Олівера Алкьюера, лише недавно призначеного на нову посаду, ця поїздка в Україну стала ознайомчою, тому в програму візиту були включені зустрічі з рядом компаній – партнерів Commscope на місцевому інсталляторском ринку. Разом з тим візит став ще одним кроком з просування ТМ Systimax до українського користувачеві. Будучи всесвітньо відомою маркою, Systimax не отримала поки помітного поширення в Україні, тому слідом за організацією дистриб’юторського каналу, який діє в нашій країні вже кілька років, адміністрація Commscope подумує про відкриття тут свого представництва.

В ході бесіди гостям було представлено бачення українського сегмента ринку СКС, його структури та поточного стану з точки зору компанії-інсталятора. Зокрема, наголошувалося на важливості наявності територіального представництва вендора як умови входження у великі проекти. Серед тенденцій, які народжуються,  також було відзначено таке явище, як укладання договорів на сервісне обслуговування СКС замовника.

Зі свого боку, Роман Китаєв ознайомив з найближчими планами Commscope в Україні. Про відкриття представництва вже сказано вище, а ось другим важливим моментом стане перехід на двухбрендовую політику: крім преміальної марки Systimax починається активне просування среднебюджетной марки Uniprise. Від Systimax нова СКС буде відрізнятися тільки ціною (дешевше на 20-25%), будучи при цьому також продуктом європейського виробництва і будучи також захищеною 20-річною гарантією.

На завершення зустрічі гостям було продемонстровано автоматизований пристрій для розмотування кабелю, оригінальний продукт «СКС».

Позиціонуючи себе високотехнологічною компанією, «СКС» завжди прагнула працювати з кращими брендами СКС, до яких, безумовно, відноситься і Systimax. Співробітники компанії регулярно проходять навчання за програмою Systimax, наприклад, ще одна група фахівців пройшла навчання буквально на початку грудня 2011 року. Як показує практика, Systimax вибирають для своїх проектів найбільш вимогливі замовники, найчастіше іноземні фірми: серед недавніх реалізованих проектів «СКС» можна виділити проект на Systimax для англійської компанії (Кат. 6А) та СКС для готелю французького оператора.