4 Квітня 2011

«СКС» інсталював AMPTRAC на «Новому каналі»

«СКС» завершила черговий масштабний проект – на телеканалі «Новий канал» інстальована інтелектуальна система моніторингу з’єднань на фізичному рівні AMPTRAC (виробник – TE Connectivity). Рішення створено на базі СКС, побудованої на «Новому каналі» в 2010 році. Впровадження системи моніторингу закладалося вже тоді, тому при монтажі відразу встановлювалися «рідні» патч-панелі AMPTRAC, до яких вже можна було підключати кабелі вводу-виводу.

 

За попереднім задумом, інтелектуальна система поки що покрила не всю СКС (а це понад 1000 портів). Встановлено три аналізатора, які взяли під контроль найбільш критичні з’єднання: магістральні, а також комутацію в студійних і ефірних апаратних. Тобто сьогодні ліцензія поширюється на 504 порта, але в подальших планах телеканалу охопити всю мережу, і в базі AMPTRAC вона описана на 100% вже сьогодні.

На думку інженерів «ІК СКС», всі роботи по монтажу та налагодженню ПО пройшли в штатному режимі. Адміністрування системи покладено на одного із системних адміністраторів телеканалу, який брав участь в інсталяції.

 

«СКС» і раніше мала досвід установки елементів AMPTRAC на мережах замовників: кожна інсталяція СКС на обладнанні категорії 6 і вище виробництва AMP Netconnect супроводжується установкою патч-панелей AMPTRAC Ready. А в 2010 році «СКС» інсталював повнофункціональну версію AMPTRAC у власному офісі, забезпечивши таким чином інтелектуальне управління своєї робочої мережі і відмінний полігон для відпрацювання завдань за зовнішніми «інтелектуальними» проектами. Група фахівців «СКС» також пройшла навчання та сертифікована виробником за технологією монтажу апаратної частини і налаштування програмного забезпечення AMPTRAC.

Більш докладно про інсталяції AMPTRAC на «Новому каналі», а також враження фахівців про цю роботу читайте незабаром в розділі «Блог».