28 Березня 2011

Незвичайна подорож «СКС» по той бік Атлантики

Запрошення представника «СКС» в подорож за океан не стало несподіванкою для компанії. Партнерська програма AMP Netconnect/Tyco Electronics (з недавнього часу – TE Connectivity) передбачає заохочувальні бонуси для найбільш діяльних інсталяторів, які закупили в календарному році найбільший обсяг обладнання. А компанія «СКС» вагому частку своїх проектів будує на системах AMP, володіє самим високим партнерським статусом, компетентна в інсталяції інтелектуальної системи AMPTRAC (один з таких проектів як раз виконаний в минулому році). І тому в таких поїздках наші люди побачили вже кілька країн: Угорщину, Кенію, Німеччину. Сьогодні шлях лежав в США і Канаду. На цей раз в невелику делегацію, складену із співробітників шести компаній-лауреатів, увійшов директор виробничого департаменту Дмитро Нікітін.

 

Цікава програма, запропонована вендором, включила в себе відвідування Нью-Йорка, Монреаля, Квебека, Оттави, Торонто і Ніагарського водоспаду. За тиждень мандрів мандрівники виконали маршрут в 3000 км.

Що згадати? – каже Дмитро, – вражень маса. Класичні хмарочоси, легендарний Бродвей, ресторан, що обертається на 48 поверсі, захоплюючий вид з «Емпайр Стейт Білдінг» (84-й поверх), статуя Свободи, Гарлем (цілком культурний, але поодинці ввечері краще не ходити, а слово «негр» забути) , чудові траки (це такі вантажівки немов з «Гарячки на білій смузі»), місто хокейної слави і пам’ятник на честь матчів «наших» з НХЛ в 1972 р (Михайлов, Петров, Харламов!), взагалі безліч найрізноманітніших пам’яток, гуркіт і міць Ніагари, канадський морозець, повсюдна чистота, порядок, довіра і доброзичливість людей. Одним словом, Америка. Шкода, часу обмаль, але і за те спасибі, до зустрічі через рік десь в … Загалом, чекаємо нових запрошень.

 

Тут починається Бродвей

 

 

 

У серці ділового світу. Уолл Стріт. Нью-Йоркська фондова біржа (NYSE)

 

 

 

А ось і бик, символ «биків»

 

 

 

А це вже професійне. Але комунікації і в Америці комунікації

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Під нами Ніагара

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нью-Йорк, одним словом

 

 

 

 

 

 

 

Ось вони, красені!