2 Листопада 2010

Академічні студії «СКС» на «Академії ЦОД»

«СКС» взяла участь в роботі конференції «IT Business Forum 2010 Академія ЦОД», яка відбулася 26-27 жовтня в заміському комплексі «Gintama Бриз» на березі Київського моря. Організатором конференції виступило агентство «Бізнес-Саміт» за підтримки генеральних партнерів – корпорації Eaton і спеціалізованого ІТ-дистриб’ютора «Мегатрейд». У конференції взяли участь більше 100 представників компаній-інсталяторів і системних інтеграторів.

Особливістю цьогорічного форуму стало точкове фокусування програми на питаннях побудови та експлуатації центрів обробки даних, а дводенна програма включила в себе презентації практично всіх елементів, необхідних для ефективного функціонування ЦОД. По суті, організатори форуму представили своєрідний конструктор, що дозволяє створити ЦОД відповідно до завдань і масштабів конкретної бізнес-одиниці: компанії, підприємства, організації.

Одним з найбільш важливих аспектів побудови ЦОД на сьогоднішній день вважається грамотна організація систем гарантованого електропостачання і супутня їй система відводу надлишків тепла. Першу задачу успішно вирішують системи безперебійного електроживлення корпорації Eaton, що представила на конференції, зокрема, модульні системи Eaton BladeUPS. Ті ж завдання покликані вирішувати і ті, що недавно з’явилися в продуктовій обоймі «Мегатрейд» традиційні та альтернативні джерела живлення (вітрогенератори, сонячні батареї) компанії Delta.

Різноманітни рішення з кондиціонування ЦОД має німецька компанія Stulz, але, мабуть, теж сильно прозвучала на конференції концепція енергозберігаючого охолодження від цього виробника. Свою лепту в розробку оптимального балансу «харчування-охолодження» внесли також розробники комплексних систем ЦОД – компанії Panduit і Conteg.

Принципи сучасної мережевої інфраструктури для ЦОД представили на конференції компанії Cisco і Alcatel-Lucent, системи зберігання даних – компанія IBM, а програмні рішення – світові лідери цього ринку Microsoft та Oracle.

І вже, звичайно, «Академія ЦОД» не могла обійтися без технологій по інсталяції кабельної інфраструктури і інтелектуальних систем з її управління. Свої продукти в цій області представили компанії TycoElectronics, AMPNetconnect (програмно-апаратний комплекс AMPTRAC Connectivity Management System) і Panduit (Panview iQ). Цілком очевидно, що автоматизовані системи моніторингу кабельних мереж стануть невід’ємною частиною будь-якого серйозного дата-центру.

До слова, «СКС» має вищий на сьогоднішній день статус з проектування та монтажу апаратної частини, а також по налаштуванню програмного забезпечення системи AMPTRAC (AMPTRAC IM Software & Hardware Partner). А з жовтня місяца 2010 року офісна мережа «СКС» функціонує під управлінням AMPTRAC.