23 Листопада 2010

Презентація системи сітчастих лотків Tolmega в офісі «СКС»

23 листопада 2010 року в офісі «СКС» пройшла презентація нового для України продукту – системи сітчастих кабельних лотків виробництва французької компанії Tolmega. У заході взяли участь фахівці проектного та виробничого департаментів компанії «СКС», а представив і продемонстрував обладнання Віталій Селецький, менеджер по системам Berker і Tolmega компанії «НЕТЛАЙН», ексклюзивного дистриб’ютора Tolmega в Україні.

Як відомо, металеві сітчасті лотки призначені для побудови кабельних трас і мають виграшними властивостями для полегшення монтажу: простотою збірки, гнучкістю конфігурації, високою вантажопідйомністю при відносно малой власній вазі. Всіма цими якостями володіють і сітчасті лотки Tolmega, які в поєднанні з різноманітними елементами кріплення являють собою універсальну систему для прокладки кабелю.

У реченні виробника є три серії лотків з висотою борту від 30 до 105 мм, шириною ложа від 50 до 600 мм і здатністю навантаження до 4,5 кг на погонний метр. Для настінного і стельового кріплення пропонуються комплекти кронштейнів і підвісних шпильок, а також широкий вибір фіксуючих елементів. Різні способи антикорозійного покриття забезпечують використання сітчастих лотків Tolmega в агресивних середовищах. Поставляється дротяний лоток відрізками по 3 м.

Після закінчення презентації були надані каталоги нової продукції, а також фрагменти системи для демонстрації майбутнім замовникам.

Довідка. Французька компанія Tolmega присутня на європейському ринку вже близько 40 років. Її продукція відома у багатьох країнах світу. Профіль компанії – виробництво несучих конструкцій для прокладки електро- та інформаційного кабелю. У номенклатурі Tolmega не тільки сітчастий лоток, а й системи перфорованих лотків і сходових кабельростров. Серед інноваційних продуктів компанії – потужні системи вантажопідйомністю до 150 кг / п.м, а також телескопічний перфорований лоток, що дозволяє економити на затратах. З початку 2010 року компанія Tolmega входить в промислову групу Niedax.