29 Жовтня 2010

Будемо жити по BTicino

У традиціях «СКС» мати в портфелі пропозицій для замовника відразу кілька аналогічних технологій. Користувачі послуг, як і всі люди, відрізняються своїми смаками, потребами, ну і, звичайно, можливостями гаманця. Тут і приходять на допомогу альтернативні варіанти, що дозволяють при розробці проекту помирити потреби і можливості. Скажімо, по головному напрямку своєї діяльності – проектування і інсталяція СКС – ми має авторизацію відразу по 11 брендам.

Взявшись за нову для себе тему «розумного будинку» творчий колектив «СКС» також опановує відразу декількома технологіями різних виробників. Лише недавно була освоєна система Domintell, і ось вже наступний крок: ряд співробітників компанії навчені та сертифіковані як фахівці з «розумною» системою My Home відомого італійського виробника електронастановного обладнання BTicino (входить до групи Legrand).

 

Як і будь-яка подібна система, My Home відмінно справляється з керуванням освітленням, жалюзі та кондиціонуванням, охоронною сигналізацією, енергозбереженням, забезпеченням як місцевого, так і віддаленого контролю, і т.п. Але на додачу до цього елементи електромонтажу і аксесуари BTicino (сценарні вимикачі, сенсорні панелі, ІЧ-пульти) традиційно славляться якістю, надійністю і елегантним дизайном. Не випадково продукцію BTicino (читається як «бітічіно») можна зустріти на найпрестижніших об’єктах.

 

Дводенне навчання в московському навчальному центрі Legrand включило в себе теоретичні та практичні заняття по розділах «Автоматика. Світло і приводи (My Home)», «Система розподілу звуку», «Домофон». За підсумками семінару були вручені іменні сертифікати з курсу «Система домашньої автоматизації BTicino».