20 Січня 2021

Охорона здоров’я та мережева інфраструктура

Не доводиться сумніватися в тому, що в розпал триваючої глобальної пандемії не найлегший час для планування широкомасштабного технологічного оновлення в мережі вашої організації охорони здоров’я. Проте, в деякому сенсі нинішні стреси, які відчувають постачальники медичних послуг, роблять це ідеальним моментом, щоб по-новому поглянути на те, як працює мережа і які можливості існують, щоб вийти з пандемії більш компактними і розумними, ніж будь-коли.

Якщо є щось, чого світ навчився з початку 2020 року, так це те, що гнучкість і адаптованість мережі навіть важливіше, ніж вважалося раніше. Мережі охорони здоров’я часто обмежені неефективними ізольованими застарілими системами, які складно поліпшити, а іноді неможливо інтегрувати. Тепер, коли правила надання медичної допомоги повністю переписуються, ці обмеження стають більш дорогими і нестійкими. Коли страждає операційна ефективність, страждає операційне здоров’я вашої організації.

Проблеми попереду – і ті, які вже тут

Швидкий перехід до впровадження телемедицини, цифрових стаціонарних послуг і підключеного Інтернету медичних речей (IoMT) висуває нові вимоги до вашої мережі і її інфраструктурі. Щоб йти в ногу з потребою в надійних, безпечних і що адаптуються, мережах, оновлення мережі є єдиним варіантом вдосконалення методів надання допомоги пацієнтам.

У той же час значні витрати, пов’язані з оновленням, можуть бути страшними, і постачальникам медичних послуг необхідно зважити варіанти вирішення до своїх потреб. Вкладення повинні бути виправдані терміном служби рішення – і цей термін може бути продиктований тим, наскільки надійним і адаптованим воно може бути.

Можливості, доступні з оновленою мережевою

інфраструктурою

Готова до майбутнього мережа – це більше, ніж просто більш швидка фізична інфраструктура. Це означає, що потрібно поглянути на стратегії, а також на рішення, щоб поліпшити способи надання медичної допомоги та управління своїми установами.

Правильні рішення можуть розширити можливості нових підходів, архітектур і можливостей, таких як:

 • Можливості інтелектуальної будівлі, які з’єднують опалення, охолодження, освітлення та інші послуги з охорони навколишнього середовища та безпеки з автоматизованим мережевим менеджером, який забезпечує максимальний комфорт при одночасному зниженні витрат
 • Хмарні обчислення, що забезпечують більш надійну платформу, ніж можна було б реалізувати за допомогою локальних обчислень, збільшуючи можливості для аналітичної обробки, автоматизації операцій і взаємодії з персоналом
 • Мережі 5G, що забезпечують максимальну швидкість і малу затримку в приміщенні і на вулиці, поєднуючи лікарів, персонал, пацієнтів, відвідувачів і підключені пристрої IoMT, такі пристрої, які носять пацієнти
 • Сумісні платформи, які руйнують стіни між дисциплінами та відділами, спрощуючи обмін важливою інформацією і допомагаючи приймати кращі рішення
 • Системи на базі штучного інтелекту, що підвищують точність діагностики та ефективність лікування
 • Рішення для обробки природної мови (NLP), які можуть створювати точні медичні записи під час розмови
 • Медична аналітика, яка може ефективно обробляти величезні обсяги неструктурованих даних для виявлення прихованих закономірностей в лікуванні, результати тестів та наслідки
 • Операційна аналітика, яка може інформувати керівництво при ухваленні рішень в робочих процесах, безпеки, стійкості і логістичних процесах, щоб підвищити операційну ефективність у всіх аспектах об’єкта
 • Робототехніка та доповнена реальність на основі супершвидкісних мереж, які виконують складні процедури для прийняття більш обгрунтованих рішень і поліпшення результатів лікування пацієнтів
 • Безпечні блокчейн-системи, що забезпечують точний облік запасів і ланцюжки поставок, фінансових транзакцій, курсів лікування пацієнтів, обробки страхових заяв і т. д.
 • Вдосконалені платформи навчання, необхідні для того, щоб лікарі та персонал могли швидко і ефективно застосовувати ці численні корисні методи, забезпечуючи більш ефективний обмін даними як в практичних, так і в дослідницьких цілях

Це лише деякі з нових інструментів, доступних постачальникам медичних послуг, і в нашому постпандемічному світі вони будуть ставати все більш важливими для ефективної роботи будь-якої організації охорони здоров’я, від індивідуальних практик до лікарень і дослідницьких центрів.

Проте, єдина необхідна умова, яку вони всі поділяють, – це надійна, готова до майбутнього, конвергентна мережева інфраструктура, і саме в цьому унікальна цінність CommScope як партнера за рішеннями проявляється найбільш яскраво.

Перевага CommScope

CommScope – світовий лідер у створенні інфраструктури, яка управляє найбільш критично важливими для бізнесу послугами та додатками для інфраструктури охорони здоров’я – і, що більш важливо, ми надаємо ці рішення більш простим і економічним чином.


 • В якості партнера по комплексним рішенням CommScope може надати всю вашу модернізовану інфраструктуру для прискорення розгортання, усунення проблем сумісності і спрощення закупівель.
 • Глобальна виробнича присутність CommScope гарантує, що ваша мережа зможе отримати необхідні технології в будь-яких необхідних кількостях без шкоди для якості виробництва.
 • Наша всесвітня мережа дизайнерів, проектувальників, фахівців зі встановлення та обслуговування готова допомогти вам прискорити розгортання і максимально підвищити рентабельність інвестицій.
 • Кожне інфраструктурне рішення CommScope поставляється з Application Assurance, що гарантує відповідність вимогам додатків щодо часу безвідмовної роботи і продуктивності.

Підготовлено за матеріалами Commscope