7 Жовтня 2015

Siemon представила новий бренд WheelHouse – портфель рішень для оптимізації центрів обробки даних

Компанія Siemon анонсувала новий бренд WheelHouse Advanced Data Center Solutions, який об’єднує всі рішення компанії, що дозволяють надати підтримку центру обробки даних будь-якого масштабу, від малих і середніх до високопродуктивних обчислювальних центрів.

За задумом, портфель рішень Siemon WheelHouse допоможе прискорити розгортання ЦОД, масштабувати його, підвищити керованість і ефективність його роботи.

WheelHouse включає в себе вже відомі розробки компанії, але, запропоновані в комплексі, вони, безумовно, дають нову якість. Для створення кабельної інфраструктури до послуг замовника мідні кабельні системи Z-MAX категорії 6А F / UTP і TERA Категорії 7A / Клас FA, що включають і сполучні кабелі, і претермінірованні магістральні вузли. Для передачі даних на високих швидкостях (до 40/100 Гбіт / сек) призначена також волоконно-оптична система ультрависокої щільності The LightStack. Для високошвидкісних додатків пропонуються Cisco-сумісні мідні та оптичні збірки.

Для установки обладнання в арсеналі компанії є рядні системи на базі шаф серій VersaPOD і V800, об’єднані фірмовими вертикальними патч-панелями zero-U, або на базі серверних шаф V600 з ізоляцією холодних і гарячих коридорів.

Вінчає комплекс рішень для дата-центру інтелектуальна система розподілу живлення PowerMax і програмне забезпечення для управління інфраструктурою EagleEye.

Крім того, пакет WheelHouse пропонує послуги з проектування дата-центрів, розрахунку простору, енергоефективності, а також термічний аналіз, вибір топології та архітектури.

Для просування бренду WheelHouse і консультацій Siemon розробила спеціальний сайт-гід з цілим набором сторінок і посилань на освітні ресурси.