10 Червня 2016

Семінар Corning і оптичне рішення – EDGE8

«Інжинірингова компанія СКС» взяла участь в технічному семінарі, присвяченому оптичному рішенню компанії Corning EDGE8. Семінар був приурочений до візиту нового регіонального менеджера з продажу компанії Corning в країнах Східної Європи (зона відповідальності – Польща, Україна, Чехія, Литва і Латвія) Міхала Наймроцкі. Почесний гість і провів семінар.

У дебюті зустрічі пан Наймроцкі розширив уявлення учасників заходу про компанію Corning. Одна з найстаріших компаній з виробництва скла (заснована в 1851 р) і сьогодні займає лідируючі позиції в деяких напрямках скляної промисловості. Так, Corning – безперечний лідер у виробництві екранів для дисплеїв і мобільних телефонів. На сьогоднішній день вироблено вже 4 млрд кв. футів такого скла, а екранами, виконаними з нього, можна було б викласти дорогу від Землі до Місяця.

Ще один напрямок корпорації – керамічні фільтри для дизельних автомобілів, і фільтри Corning можна знайти в більшості автомобілів на дизельній тязі.

Будучи «скляної» компанією з традиціями, компанія Corning займає провідні позиції і з виробництва оптичного волокна для телекомунікацій, і зокрема, оптичних рішень для СКС. Наприклад, тільки MTP-конекторів Corning випускається більше 50 тисяч в місяць.

Представлене рішення EDGE8 орієнтоване на комутацію в центрах обробки даних. Це модульна система, основним елементом якої є 8-волоконний коннектор MTP (на фото), завдяки якому забезпечується висока щільність портів на панелі, але, найголовніше, значно підвищується продуктивність (до 40 Гбіт / с, а в перспективі – до 400 Гбіт / с). Магістральні кабелі для EDGE8 містять кількість волокон, кратне 8 (8, 16, 24, 32, 48, 64, 72, 96). У рішенні відсутні перехідники, тому в два рази знижено загасання в каналі. За рахунок зниження втрат також збільшується довжина тракту.

В цілому семінар за новими технологіями компанії Corning був корисний для фахівців компанії «Інжинірингової компанії СКС», які мають великий практичний досвід з побудови (по построению) волоконно-оптичних кабельних мереж. «Інжинірингова компанія СКС» має в своєму розпорядженні набор оптичного інструменту (оптического инструмента), включаючи рефлектометри і зварювальний апарат.