10 Грудня 2019

П’ять основних порад щодо поліпшення стільникового зв’язку для власників будівель

Solutions Maven DAS, O-RAN, Inbuilding coverage - Maven Wireless

1. Проведіть обстеження ділянки, яке дозволить виявити області з найслабшим і найсильнішим сигналом на всій території вашого об’єкта. Для отримання найбільш точних результатів власники будівель повинні використовувати для цього процесу вимірювач сигналу замість мобільного телефону в тестовому режимі. Вимірювачі сигналів виявляють і відображають частоту, смугу пропускання і силу сигналу. Після того, як ви визначили слабкі і сильні сторони своєї установи, ви зможете їх адекватно усунути.

This screenshot of a wireless-network 'heat map' is an example of the design capabilities available from iBwave. Corning acquired iBwave in a deal announced April 1.


2. Власники можуть захотіти встановити підсилювачі сигналу стільникового телефону. Хоча підсилювачі сигналу стільникового телефону залежать від якості зовнішнього сигналу, вони приймають більш слабкі сигнали, такі як 3G і 4G, і підсилюють їх до 32 разів, а потім ретранслюють цей сигнал в межах власності, щоб гарантувати, що орендарі отримують кращий сигнал, усуваючи мертві зони.

3. Вивчіть і подумайте про установку високоякісних підсилювачів стільникового сигналу, які легко встановити, контролювати і використовувати. Виберіть постачальника, який знаком або бажає зрозуміти потреби вашої власності, щоб вибрати кращі рішення для їх задоволення і переконатися, що технології, які впроваджуються вами, відповідають вимогам FCC (Federal Communications Commission, Федеральна комісія із зв’язку в США).4. Визначте, який тип підсилювачів і антен найкраще підходить для вашої власності. Доступний широкий спектр рішень в залежності від площі в квадратних футах і ?? типу антени, необхідної для прийому і посилення сигналів, в залежності від власності.

Go Wireless With Fiber Optic System | FS Community

5. Проведіть дослідження стільникових операторів. Ваші будівлі повинні забезпечувати кращий доступ до всіх різних операторов стільникового зв’язку. Обов’язково поговоріть зі своїм постачальником бустерних технологій (технологій посилення стільникового зв’язку), щоб переконатися, що їхні продукти покривають частоти, які використовуються усіма основними операторами зв’язку, і добре працюють з усіма з них.


Джерело: Commscope