24 Травня 2016

Оптичне рішення Corning вже четвертий раз поспіль стає продуктом року DCS Awards

Оптичний продукт компанії Corning Incorporated був названий кращим на минулому на початку травня врученні нагород конкурсу 2016 Datacentre Solutions Awards (DCS Awards) в Лондоні. Рішення EDGE8 стало першим в номінації «Кращий кабельний продукт року для центрів обробки даних» («Data Centre Cabling Product of the Year»). І цю найвищу нагороду за свої оптичні рішення компанія отримує вже в четвертий раз поспіль.

Рішення Corning EDGE8 є першою в галузі модульною, комплексною («від краю до краю») оптичною системою з кабельної конструкцією в 8 волокон (Base-8), що дозволяє досягти найвищої щільності на одиницю простору в стійці в поєднанні з високоефективною продуктивністю і масштабованістью.

Як заявив на церемонії вручення представник одного з організаторів конкурсу, ІТ-видання Angel Business Communications, у фінал вийшли кілька гідних рішень, однак продукт Corning Optical Communications був явним фаворитом у своїй номінації. По суті, рішення Corning EDGE8 є готовим рішенням для центрів обробки даних, яке дозволить в майбутньому мігрувати на швидкості передачі даних до 400 гігабіт на секунду. А хмарні обчислення і зростаючий попит на потокове відео вимагають додатків саме такої продуктивності.

Одним з найважливіших критеріїв при визначенні переможця в номінації стали вартість володіння і ефективність повернення інвестицій для користувача. І тут продукт EDGE8 від Corning Incorporated, одного з лідерів на ринку оптичних комунікацій, був також на висоті.