24 Травня 2017

Новий неекранований кабель категорії 6А малого діаметра від Siemon

Компанія Siemon оголосила про розширення своєї лінійки кабельних систем і випуску нового неекранованого кабелю на основі кручених пар категорії 6A GT, який має значно менший зовнішній діаметр і поліпшені експлуатаційні характеристики і призначеного для більш надійного забезпечення дистанційного живлення.

Кабель Category 6A GT UTP з інноваційною технологією Gap Technology (GT) має дискретну конструкцію екрануючої фольги з періодичними зазорами для полегшення типового процесу оконцевания неекранованих пар і поліпшення тепловіддачі і захищеності від перехресних перешкод при передачі живлення по мережах Ethernet (PoE) і в мережах 10 Гб / с відповідно до стандартів IEEE 802.11ac або IEEE 802.11ax, вузлах доступу Wi-Fi і в інших мережах на основі високошвидкісних IP-технологій. На відміну від стандартних кабелів категорії 6А на основі неекранованих кручених пар, які потребують додаткового простору і поділу пар всередині кабелю для виконання вимог специфікацій, дискретна конструкція екрана з фольги в новому кабелі типу 6A GT UTP забезпечує скорочення діаметра кабелю на 15% або навіть більше.

У той час як продукція, що випускається компанією Siemon, екранована кабельна система категорії 6А, що складається з кабелю з неекранованими крученими парами в загальному екрані з фольги (F / UTP) з безперервним екраном, забезпечує високу пропускну здатність каналу, новий кабель категорії 6A GT UTP з дискретним екраном з фольги має певні переваги в порівнянні з традиційними кабелями 6A UTP. Крім того, що він розрахований на температурний номінал 75 ° C, новий кабель демонструє поліпшену характеристику тепловіддачі в порівнянні зі стандартними кабелями з неекранованими крученими парами, в результаті чого знижується рівень потенційного пошкодження через нагрівання, який може мати місце при дистанційному живленні.

Менший діаметр кабелю (всього 0,275 дюйма = 0,70 см) також означає підвищену гнучкість, меншу вагу і більш високий коефіцієнт заповнення в порівнянні зі стандартними неекранованими крученими парами. Кабель 6A GT UTP придатний для прокладки в вертикальних стояках будинків між поверхами і для горизонтальної прокладки в просторах інженерних комунікацій без укладення кабелю в замкнуту трасу. Кабель випускається з оболонкою дев’яти різних кольорів.

Завдяки оптимальній геометрії і захищеності від перехресних перешкод цей кабель перевершує вимоги стандартів ANSI / TIA-568-C.2, ISO / IEC 11802 Ed. 2.0 і IEC 61156-5 Ed. 2.0, IEEE 802.3af PoE і 802.3at PoE +.