24 Вересня 2015

«ДКС» розширила асортимент в системах лотків, монтажних і кріпильних елементів

Деякі групи продуктів «ДКС» поповнилися новими виробами. Група «U5 Combitech» (система кабельних лотків для прокладки на великих прольотах) розширилася за рахунок додавання нових позицій – цинк-ламельного (аналог гарячеоцинкованого) держателя двосхилой кришки (товщина 1 мм, довжина 85 мм) і замку-фіксатора для прямих кришок UKS на важкі лотки.

Використання додатково держателя двосхилой кришки значно підвищує надійність з’єднання, що особливо актуально при сильних вітрових загрузках.

Замок-фіксатор призначений для установки безпосередньо на кришку металевого лотка. Він використовується в тому випадку, якщо довжина кришки лотка буде при необхідності змінена на об’єкті.

В асортимент системи монтажних елементів «B5 Combitech» (система монтажних елементів) вводяться кронштейни BBD-41 на основі подвійного С-профілю для лотка шириною від 200 до 600 мм, а також профілі довжиною 6 метрів.

Кронштейни BBD-41 призначені для прокладки кабельних трас як спільно з лотком, так і з використанням кабельних держателів BHR (можливий двосторонній монтаж держателів), а також для прокладки інженерних комунікацій (повітроводи, трубопроводи тощо). Ці кронштейни мають підвищене безпечне робоче навантаження щодо аналогічних кронштейнів BBD-21.

Профілі збільшеної довжини, які з’являться в асортименті П-образних і С-образних профілів, дозволять підвищити універсальність застосування монтажної системи «B5Combitech».

Новими гайками, болтами і шпильками поповниться також асортимент кріпильних елементів системи «M5 Combitech». Відзначимо тут елементи кріплення з нержавіючої сталі AISI 316L (A4), призначені для спільного застосування з системою склопластикових лотків «G5 Combitech», а також з металевими лотками і монтажними елементами з нержавіючої сталі AISI 316L (A4) виробництва «ДКС».

Молібден, що міститься в їх складі, істотно підвищує стійкість нержавіючої сталі AISI 316L (A4) до впливу корозії в порівнянні зі стандартною нержавіючою сталлю AISI 304 / 304L (A2). Зазвичай нержавіюча сталь AISI 316L (A4) застосовується в хімічному обладнанні, особливо схильному корозійного впливу; в конструкціях, що вступають в контакт з морською водою; в корпусах котлів і т. д.