10 Червня 2018

Alpha Grissin Infotech Ukraine стала дистриб’ютором HUBER + SUHNER в Україні

Компанія Alpha Grissin Infotech Ukraine розширює асортимент продукції, підписавши дистриб’юторський договір з виробником структурованих кабельних систем, швейцарською компанією HUBER + SUHNER. Як зазначив директор Alpha Grissin Infotech Ukraine Володимир Топалов: «Портфель рішень Alpha Grissin доповнився продукцією для побудови інформаційної інфраструктури підприємств, і вибір HUBER + SUHNER в якості постачальника цих рішень був невипадковим, оскільки наш новий партнер займається виробництвом кабельно-провідникового і комутаційного устаткування кілька десятків років, а продукція виготовляється на власному виробництві і відрізняється високою якістю, надійністю і довговічністю ».

Стратегічно важливим при виборі була наявність унікальних розробок HUBER + SUHNER в області волоконно-оптичних СКС для ЦОД, серед яких запатентований інноваційний роз’єм LC «push-pull», оптимізований для оптичних кросів з високою щільністю портів, що не має аналогів у інших виробників.

Говорячи про інноваційні розробки HUBER + SUHNER, Юрій Нечаєв, менеджер з розвитку бізнесу компанії Alpha Grissin Infotech Ukraine, поділився думкою: «Великою перевагою продукції HUBER + SUHNER є оптичні модульні комутаційні рішення високої щільності (IANOS, LISA), які забезпечують істотну економію місця в комутаційних стійках (в кілька разів) в порівнянні з традиційними рішеннями. При цьому зберігається зручність обслуговування кросу завдяки використанню запатентованих конекторів HUBER + SUHNER і ретельно продуманої системи організації кабелів ».

Розширення асортименту дозволить Alpha Grissin Infotech Ukraine запропонувати замовникам повний комплекс інфраструктурних рішень для центрів обробки даних з одних рук.

Про компанію HUBER + SUHNER

У 1864 році була заснована компанія SUHNER & Co. AG в м. Херісау, Швейцарія. Сьогодні HUBER + SUHNER – глобальна компанія з штаб-квартирою в Швейцарії, яка є розробником і виробником компонентів і комплексних рішень в області електричного та оптичного зв’язку, передачі даних і енергії, девіз якої «Excellence in Connectivity Solutions» ( «Перевага в комунікаційних рішеннях» ).