29 Березня 2018

У Києві відкрився ТРЦ Rive Gauche з найбільшим в країні гіпермаркетом Ашан (фоторепортаж)

Перша фаза торгово-розважального центру Rive Gauche, відкрита 28 березня в Дарницькому районі Києва.

Новий ТРЦ – перший великий об’єкт, відкритий в столиці України з 2016 року – розташований на перетині вулиць Здолбунівська і Драгоманова на Лівому березі Дніпра. Загальна площа його першої фази склала 30 000 кв. м, а головним якорем проекту (15 000 кв. м) виступив гіпермаркет Ашан.

Як і очікувалося, більшість відвідувачів прийшло в новий ТРЦ заради найбільшого в країні гіпермаркету Ашан. Він розташувався на другому рівні торгового об’єкта, потрапити в який можна з головного входу в ТРЦ, піднявшись на ескалаторі або по сходах.

Після урочистого перерізання червоної стрічки, покупці кинулися штурмувати торгові ряди гіпермаркету.

У ТРЦ Rive Gauche ритейлер представив широкий асортимент товарів, нові товарні групи і допуслуги для покупців. Відкрилося в гіпермаркеті і традиційне для Ашан Le cafe.

За словами керівництва Ашан Україна, в новому магазині також було реалізовано безліч digital-рішень. Серед них спеціальний термінал, в якому можна швидко переглянути спеціальні пропозиції, діючі в гіпермаркеті, розклад безкоштовних маршруток і адреси інших магазинів Ашан.

Подібні інформаційні термінали встановлені і в самому ТРЦ.

З їх допомогою можна дізнатися де знаходиться той чи інший магазин або категорія товарів. Наприклад – ресторан української кухні, суші, або напої.

У гіпермаркеті Ашан також встановлені каси самообслуговування. Правда, в день відкриття вони не працювали і перших гостей обслуговувало понад 60 звичайних кас.

Що ж стосується інших орендарів ТРЦ Rive Gauche, то з 60 магазинів велика частина відкрилася в цей же день. Почали роботу разом з запуском ТРЦ магазини LUSH, Brocard, Vodafone, ELDORADO, TTT, Київстар, Rieker, Selena, Срібна Країна, GIULIA, brabrabra і інші.

Відзначимо, що ще один вхід / вихід з ТРЦ знаходиться з торця об’єкта. Тут же розташований вхід з ТРЦ на парковку.

До слова, транспортну доступність ТРЦ для тих відвідувачів, які проживають далеко від Rive Gauche, покликані забезпечити безкоштовні маршрутки, які підвозять всіх бажаючих прямо під ТРЦ. Вони курсують не тільки по Києву, але і в найближчі до столиці населені пункти, наприклад – в Бортничі


Джерело: RAU.UA