26 Листопада 2010

«Укрсиббанку» вручений гарантійний сертифікат компанії Legrand

26 листопада 2010 року в Першому Київському територіальному управлінні АКІБ «Укрсиббанк» BNP Paribas Group в бізнес-центрі «Іллінський» відбулася церемонія вручення гарантійного сертифіката компанії Legrand, що підтверджує 20-річну системну гарантію на структуровану кабельну систему, побудовану в одному з підрозділів банку в Києві .

 

Проектування і інсталяцію СКС ємністю 160 портів на базі Legrand Cabling System виконала компанія «Світ Кабельних Систем». Фінальне тестування системи підтвердило повну відповідність стандартам і вимогам 20-річної системної гарантії Legrand. Компанія «СКС» є сертифікованим інсталятором Legrand.

У церемонії взяли участь представники управління супроводу ІТ-інфраструктури АКІБ «Укрсиббанк» Дмитро Денисюк, Олександр Легуша, Сергій Лобас, Ольга Дяченко; директор ТОВ «Легранд Україна» Олександр Жданович, комерційний директор ТОВ «Легранд Україна» В’ячеслав Москвін, а також директор виробничого департаменту компанії «СКС» Дмитро Нікітін і директор з комунікацій Євген Поліщук.

 

 

В ході бесіди всі сторони висловили задоволення підсумками проекту та обговорили плани подальшої партнерської співпраці.