25 Листопада 2010

«СКС» на презентації мобільного дата-центру Emerson

«СКС» взяла участь в презентації мобільного центру обробки даних Emerson Network Power, організованої спільно компаніями Alpha Grissin Infotech Ukraine, «Інком» і Extreme. Мобільний ЦОД Emerson прибув в Україну в рамках європейського роуд-шоу, покликаного продемонструвати технологічні можливості такого рішення, і до приїзду в Україну вже пройшов шлях в 12 000 км.

Відповідно до програми заходу, який проходив 24 листопада 2010 року в Міжнародному виставковому центрі в Києві, перед гостями виступили головні дійові особи: директор з продажу в країнах EMEA підрозділа Liebert компанії Emereson Клаус Ульріх Каль, глава російського представництва Knuerr AG Віктор Зямзін; регіональний менеджер компанії Avocent Юрій Колесов, а також фахівці компанії «Інком».

Відкрив захід з вітальним словом Володимир Топалов, директор молодої компанії Alpha Grissin Infotech Ukraine, що отримала півроку назад ексклюзивні права на дистрибуцію продукції Emerson в Україні.

Реальне втілення технологічних досягнень в галузі будівництва ЦОД, про які розповіли доповідачі, учасники заходу могли побачити на власні очі під час екскурсії по мобільному ЦОДу. Весь комплекс для життєзабезпечення обчислювальних ресурсів розмістився в 40-футовому (12 м) контейнері, встановленому на трейлер. До складу «начинки» увійшли стійки-шафи, обладнані ІБП, системи кондиціонування, пожежогасіння, кабельні комунікації, центр управління. Потужність такого комплексу в залежності від завдань може варіюватися в межах від 30 до 100 кВТ.

Участь в презентації, а також консультації з фахівцями Emerson і Alpha Grissin Infotech Ukraine компанія «СКС» розцінює як важливий досвід для реалізації проектів ЦОД. Компанія «СКС» має вищу кваліфікацію з проектування та інсталяції кабельних систем в ЦОД від компанії Tyco Electronics AMP Netconnect.