30 Листопада 2010

Інтернет-магазин компонентів СКС http://sklad.scs.ua модернізований – ласкаво просимо!

Компанія «СКС» повідомляє про завершення модернізації інтернет-магазину компонентів СКС http://sklad.scs.ua. Оновлення торкнулося перш за все програмної платформи ресурсу, а також зовнішнього подання розділів. В результаті значно посилена пошукова функція движка, оптимізована структура електронного каталогу, що зробить вибір і замовлення товарів більш швидким і зручним.

Відкритий в травні 2010 року, інтернет-магазин http://sklad.scs.ua відразу привернув увагу клієнтів широким вибором продукції для побудови структурованих кабельних систем і високим рівнем сервісного обслуговування, який забезпечується консультаційною підтримкою сертифікованих фахівців компанії. Іншими словами, компоненти СКС пропонуються не як окремий товар, а як елементи конкретного рішення.

Сьогодні в асортименті інтернет-магазину відображені всі напрямки, пов’язані з побудовою СКС: це компоненти мідних і оптичних систем, кабеленесучі системи, телекомунікаційні шафи, стійки та аксесуари до них, інтелектуальні системи, обладнання для ЦОД, електроустановочні вироби, інструмент і навіть послуги з реалізації проектів.

Широкий також перелік виробників обладнання, серед яких:

· Відомі бренди СКС Tyco Electronics AMP, Legrand, Systimax, Panduit, Molex, Vinet, Premium Line, Ok-Net;

· Постачальники телекомунікаційних шаф Conteg, Estap, Triton, «Сенсор»;

· Лідери сегменту кабельних трас «ДКС», Flexel;

· Електричних справ майстри Legrand, Polo, Schneider Electric.

Уже зараз товарна пропозиція інтернет-магазину дозволяє вирішити практично будь-які завдання по створенню СКС. Разом з тим номенклатура продуктів буде систематично розширюватися.

Ласкаво просимо в спеціалізований інтернет-магазин компонентів СКС http://sklad.scs.ua!