24 Лютого 2011

СКС для нової будівлі «Нового каналу»

Остаточний переїзд «Нового каналу» в власний шестиповерховий будинок на вул. Тургенєвській в Києві і запуск в експлуатацію студійних і апаратних потужностей природним чином підвів риску і основного етапу побудови СКС для телеканалу.

 

Роботи «СКС» на об’єкті з перервами тривали протягом усього 2010 року і в значній мірі були пов’язані з технологічними завданнями замовника і будівельною готовністю. На поточний момент вже здані п’ять поверхів і цокольне приміщення, охоплені СКС ємністю понад 1000 портів.

Основою структурованої кабельної системи стало рішення компанії AMP Netconnect категорії 6, UTP. Разом з тим понад півсотні робочих місць обладнані оптичними портами і портами категорії 6А, що забезпечує передачу великих масивів даних і швидкодію критичних додатків. СКС має розподілену топологію, центральний комутаційний вузол з поверховими кросами об’єднують волоконно-оптичні лінії і мідний кабель PIMF 600 МГц.

 

Слід зазначити, що в новій будівлі компанією «СКС» спроектована вся інженерна кабельна інфраструктура, а також єдина система кабельних трас для різних комунікацій.