24 Вересня 2010

Партнерська зустріч з керівництвом «Легранд Україна»

 

22 вересня 2010 року компанію «СКС» відвідав директор «Легранд Україна» Олександр Жданович. Цей партнерський візит став одним з перших для нового керівника українського підрозділу Legrand з часу його вступу на посаду.

Компанії «Легранд Україна» і «СКС» пов’язують давні партнерські відносини. «СКС» є сертифікованим інсталятором іменитого бренду за напрямками структурованих кабельних систем та електротехнічного обладнання. Історія плідної співпраці налічує цілий ряд спільних проектів на базі СКС виробництва Legrand. З недавніх проектів можна відзначити серію інсталяцій для торгової мережі «Ашан»: логістичний склад, гіпермаркети в Києві (Біличі) і у Львові. На обладнанні Legrand побудована також СКС в комплексі «Караван». Кабельні траси на сітчастих лотках Cablofil (ще одна торгова марка Legrand) прокладені в центральному офісі «Ашан» і в приміщеннях «Нового каналу» (ТБ).

 

В ході зустрічі пан Жданович висловив зацікавленість в розширенні співпраці і форм взаємодії. У найближчих планах «СКС» – навчання співробітників компанії за програмою «розумний дім» відомого італійського виробника Bticino, що входить до групи Legrand.

 

У бесіді також взяв участь керівник напрямок LCS (Legrand Cabling System) «Легранд Україна» Олексій Лебеда.

Попередній (відкриється в новій вкладці)