5 Вересня 2010

«Імперіал Тобакко Продакшн Україна» і «СКС» підписали договір на сервісне обслуговування СКС

«Імперіал Тобакко Продакшн Україна» і «СКС» в серпні 2010 року підписали договір на сервісне обслуговування структурованих кабельних систем (СКС) підприємства.

Виконавець на сервісне обслуговування був визначений на основі тендера, в якому брали участь провідні інсталятори СКС в Україні.

Проведення подібних тендерів поки не часте явище в практиці компаній в Україні, однак саме такі великі європейські виробники, як «Імперіал Тобакко Продакшн Україна», чітко розуміють складності експлуатації СКС масштабу підприємства. Звідси і саме серйозне ставлення до стану кабельної системи як базової платформи ІТ-інфраструктури офісу і особливо виробництва, яке працює цілодобово.

Крім систематичної підтримки працездатності СКС сервісний супровід включає також завдання з оперативної модернізації при реконструкції відділів і цехів, переїзді співробітників. В результаті помітно знижені часові та фінансові витрати на вибір виконавців для поточних робіт, а всі питання по експлуатації і розвитку СКС вирішуються своєчасно і якісно.

«СКС» розвиває сервісне обслуговування СКС як окремий перспективний напрямок.