28 Вересня 2010

«СКС» авторизована як партнер ATEN

24 вересня 2010 року «СКС» взяла участь в авторизационном семінарі, організованому спеціалізованим ІТ-дистриб’ютором «Мегатрейд» спільно з компанією ATEN, відомим розробником і виробником обладнання для комутації комп’ютерної периферії.

В ході семінару, який провели консультант по обладнанню ATEN компанії «Мегатрейд» Андрій Блінов і представник компанії ATEN Марк Лаі (Mark Lai), були представлені три групи KVM-комутаторів і обладнання для віддаленого управління серверами і іншими мережевими пристроями – під торговими марками ATEN, ALTUSEN і VanCryst.

Продукція класу ATEN представляє собою рішення початкового і середнього рівня. Це настільні і рекові комутатори KVM (keyboard + video + mouse), від простеньких одноконсольних 2-канальних до многоконсольних і багатоканальних, з «вбудованим» LCD-монітором. Є моделі з підтримкою PS/2 і USB. А також конвертери послідовних інтерфейсів, USB-концентратори і USB-подовжувачі (до 60 метрів по кручений парі).

Рішення ТМ ALTUSEN призначені для мереж корпоративного рівня і центрів обробки даних. Серед них виділяються мультіконсольні багатоканальні каскадіруеми комутатори KVM, а також комутатори, забезпечені монітором LCD з тактильним екраном. Доповнюють цю групу пристрої управління живленням віддалених комп’ютерів по мережі, комутатори KVM для віддаленого підключення по мережі, різноманітні консольні конвертори, що підключаються по мережі, контролери різноманітних датчиків, а також програмний засіб дистанційного керування цим обладнанням – Control Center Over the NET.

І нарешті, VanCryst – професійне обладнання для комутації аудіо-і відеосигналів. У складі цього напрямку сплітери (1->N), комутатори (N->1) і матричні комутатори (N->N). У цю ж групу відносять і подовжувачі для передачі сигналу по кручений парі категорії 5е/6 на відстань до 300 м. Такі рішення використовуються на транспорті, у фінансових установах, на виставках, в медицині, промисловості, в сферах навчання та розваги, але можуть підтримувати і домашню апаратуру.

За підсумками семінару «СКС» отримала статус авторизованого партнера ATEN, що підтверджено відповідним сертифікатом.

Довідка: Компанія ATEN (Тайвань) заснована в 1979 році. Назва утворена від поєднання «A + 10» (A-level – вищий рівень і 10 – найвищий бал). Штаб-квартира і основне виробництво знаходиться в м. Тайпей. Філії компанії є також в США, Бельгії, Великобританії, Китаї, Японії, Кореї. Всього ATEN об’єднує близько 1,5 тис. співробітників. За підсумками 2009 року компанією було поставлено близько 1,5 млн. KVM-пристроїв.