7 Вересня 2012

У 2012 році відкриється «Океан Плаза»

За останній рік в Україні відбулося кілька великих торгових відкриттів, серед яких, торговий центр Sky Mall в Києві і ТРЦ «Рів’єра» в Одесі. Зараз активно продовжують будуватися торгові центри, які відкриються в 2012 року. Серед великих відкриттів 2012 року планується початок роботи найбільшого торгово-розважального центру України ТРЦ «Океан Плаза» (Ocean Plaza), пише master3d.com.ua.

 

Корисна площа першої і другої черги нового гігантського об’єкта торгівлі складе 131 тис. кв.м., розповів директор компанії Українська Торгова Гільдія Віталій Бойко на прес конференції, яка відбулася в прес залі інформагентства «Ліга БізнесІнформ». При будівництві застосовується якісний полікарбонат. До речі, останнім часом вартість полікарбонату стала дуже низькою.

 
Новий торговий центр буде розташований в точці перетину великих пасажирських потоків, на Либідській площі. Після завершення будівництва транспортної розв’язки на Московському мосту, місце розташування ТРЦ «Океан Плаза» стане найзручнішим для пересадки з наземного транспорту в підземний. Крім того, одним з головних достоїнств нового торгового центру стане перший в Україні океанаріум, який і послужив поштовхом для назви нового об’єкта. Нагадаємо, раніше проект будівництва торгово-розважального центру носив назву «Либідь Плаза».
 

Відомо, що з відкриттям «Океан Плаза» в Україну зайдуть всесвітньо відомі компанії. Зараз ведуться переговори з майбутніми орендарями. Очікується, що в Україні вперше з’являться відомі зарубіжні мережі: Saks 5th Avenue, Galeries Lafayette, Harvey Nichols, Peek & Cloppenburg, Uniqlo, H & M, French Connection, Disney store, Starbucks, Armani Cafe, House of Blues і ін. Згідно з даними будівельного порталу domobaza. info, ключовими орендарями ТРЦ «Океан Плаза» стануть продуктовий гіпермаркет Real і багатозальний кінотеатр IMAX.

 

Джерело: http://master3d.com.ua/news/read/307/

 

Родзинкою нового центру загальною площею 855 тис. м2, орієнтованого «на середнього киянина», стане величезний акваріум, який вмістить 350 тис. літрів морської води і понад 1000 видів океанських мешканців.

Серед них – понад 200 видів риб, включаючи 7 особин 2-метрових акул, за якими можна буде спостерігати через 16-метрове оглядове скло. З одного боку акваріума розташується ресторан, під який відведено площу в 620 м2, імовірно, з морською кухнею.

 

Всього ж в центрі буде близько 30 ресторанів і кафе, а також фуд-корт. На -1-м рівні розташується гіпермаркет Real (12 тис. м2) з широким вибором свіжих продуктів, який буде відрізнятися від інших аутлетов німецької мережі більш вишуканим дизайном. Також в числі атракціонів нового центру: прем’єрний кінотеатр-мультиплекс, численні брендові бутики і магазини, дитячий розважальний центр. Для автомобілів гостей передбачено 2 паркінгу: 4-рівневий і 6-рівневий.

 

Джерело: http://www.flavor.ua/ocean-plaza/