9 Листопада 2012

Leoni пропонує антибактеріальні кабелі для медичних установ

Мікроби, які накопичуються на пластикових поверхнях різних пристроїв і їх кабелів поблизу хворих, можуть стати джерелом інфекції. Знизити ризик інфікування німецька компанія Leoni пропонує методом кислотної обробки оболонки кабелю. В основу технології покладено теорію Льюїса кислотно-лужної поведінки. На практиці на зовнішню поверхню кабелю надходять іони оксидів металів, включених в пластикову матрицю оболонки, що і призводить до загибелі мікроорганізмів.

 

Як стверджує Leoni, на поверхнях, оброблених таким чином, спостерігається значне зниження кількості мікробів протягом декількох годин. Метод ефективний навіть при низькій концентрації оксидів.

 

Зміна кислотного балансу в біологічному середовищі на поверхні кабелю компанія дослідила в мікробіологічної лабораторії із залученням визнаних експертів з гігієни. Для тестування були взяті найбільш поширені в клініках бактерії з різним періодом інкубації і рівнем концентрації.
Антимікробні кабелі Leoni вже пройшли початкові випробування відповідно до стандарту DIN EN ISO 10993 для медичної техніки та використані для побудови систем спостереження за пацієнтами.