28 Лютого 2015

FM Logistic в Україні ввела в експлуатацію нові складські платформи в Дударкові

Міжнародний логістичний провайдер компанія FM Logistic в Україні ввела в експлуатацію нові складські платформи в с. Дударків (Бориспільський район, Київської області), будівництво яких було завершено в кінці 2014 року. Нові складські платформи складаються з 2 складських секцій загальною площею 14 тис. кв. м (включаючи мезонінні площі).

З введенням в експлуатацію нових складських платформ, загальна площа власного мульти клієнтського комплексу класу А+ склала 27 тис. кв. м. Комплекс складських платформ FM Logistic включає секції з різним температурним режимом, спеціалізований фармацевтичний склад. На мезонінних площах планується здійснювати операції з дрібноштучним товаром, також буде розширено і існуючий ко-пакінговий центр FM Logistic.

Всього компанією запроектовано будівництво 14 складських секцій загальною площею 85 тис. кв.м, що еквівалентно 120 тис. паллетомісць.

Обсяг інвестицій FM Logistic в складський комплекс в Бориспільському районі Київської області склав близько EUR 20 млн. Інвестиції в спеціалізований фармацевтичний склад, що входить в цей комплекс, і в спеціальне обладнання склали близько 700 тис євро.

Генеральний директор FM Logistic в Україні Андрій Нестеренко зазначив: «Розширення власного складського комплексу FM Logistic в Україні здійснюється в рамках реалізації стратегічних цілей компанії, які припускають подальший інтенсивний розвиток і розширення спектра логістичних послуг для різних сегментів бізнесу. Зокрема, одним з пріоритетів компанії є створення європейської системи фарм логістики в Україні».

Довідка Ua-Retail:

Компанія ДП «ФМ Ложістік Дніпро» (Україна) є ключовим логістичним провайдером і частиною міжнародної групи компаній FM Logistic (Франція). На українському ринку компанія «ФМ Ложістік Дніпро» працює з 1996 року і входить в Топ-5 найбільших операторів логістичного ринку України. Ключовими компетенціями компанії є складські, митні, транспортні та ко-пакінгови послуги. Сьогодні штат співробітників «ФМ Ложістік Дніпро» налічує 270 осіб, компанія управляє операціями на більш ніж 42,500 м? складських мульти клієнтських і мульти функціональних платформах класу «А» (Київ). Офіси компанії працюють в Києві, Дніпропетровську та Одесі.

Міжнародна група компаній FM Logistic є одним з провідних логістичних операторів Європи і Азії і здійснює управління глобальною мережею поставок за допомогою власних високотехнологічних платформ і ресурсів. FM Logistic здійснює свою діяльність на ринках 12 країн Європи і Азії: Франція, Італія, Іспанія, Чехія, Словаччина, Угорщина, Румунія, Польща, Україна, Росія, Бразилія і Китай.

Джерело Ua-Retail