29 Квітня 2015

Концерн Imperial Tobacco ввів в експлуатацію найбільший в Україні автоматизований висотний склад

Концерн Imperial Tobacco ввів в експлуатацію найбільший в Україні автоматизований висотний склад. Загальна сума інвестицій, спрямована на реалізацію цього проекту, склала 255 млн грн.

Згідно з повідомленням на веб-сайті компанії, склад ємністю 16,2 тис. паллетомест розташований на виробничому майданчику компанії в Києві, що дає можливість повністю автоматизувати матеріальні потоки тютюнової фабрики і здійснювати логістичне обслуговування безпосередньо на підприємстві.

«Компанія Imperial Tobacco ввела в експлуатацію автоматизований склад висотного зберігання. Реалізувала цей проект повністю «з нуля» – побудувала об’єкт капітального будівництва на території фабрики, встановила обладнання, впровадила сучасне програмне забезпечення, створила нові робочі місця. У реалізацію цього проекту ми інвестували 255 млн грн, з них 60 млн грн було направлено на придбання сучасного обладнання та розробку програмного забезпечення. За обсягом інвестицій це далеко не остання цифра серед вкладень в логістичний сегмент ринку в реаліях останніх років», – цитується в повідомленні керівника тютюнової фабрики АТ «Імперіал Тобакко Продакшн Україна» Миколи Пеннера.

Урочисте відкриття автоматизованого висотного складу АТ «Імперіал Тобакко Продакшн Україна» відбулося 24 квітня 2015 року.

Як відзначають в компанії, запуск складу дозволить істотно скоротити операційні витрати за рахунок відмови від послуг зовнішніх підрядників, скоротити час доставки продукції дистриб’юторам.

При безперервній роботі новий склад дозволить обробляти одночасно 2,13 тис. палет на добу, в тому числі щодоби відвантажувати 1,05 тис. палет готової продукції для локального ринку, 270 палет – для експортних ринків, а також приймати 810 палет тютюнових і нетютюнових матеріалів, необхідних для виробничого процесу підприємства.

Imperial Tobacco в Україні представлена ​​підприємством з іноземними інвестиціями «Імперіал Тобако Юкрейн» та АТ «Імперіал Тобакко Продакшн Україна», що входять в Imperial Tobacco Group PLC. Бренди компанії – Davidoff, R1, “Прима”, West, Delta, Express, Style. Тютюнова фабрика знаходиться в Києві і виробляє продукцію для внутрішнього ринку і на експорт (Вірменія, Азербайджан, Грузія, Молдова, Об’єднані Арабські Емірати, Монголія, Ліван, Узбекистан, США). Чисельність персоналу Imperial Tobacco в Україні перевищує 1 тис. чоловік.

Джерело Інтерфакс-Україна